Rukometaši Ogulina izgubili presudne bodove

Rukometaši Ogulina u prepunoj sportskoj dvorani Ogulin odigrali su utakmicu 16.kola 3.HRL-zapad protiv drugoplasirane momčadi Novigrada iz Istre. Utakmica je slovila kao derbi jer bi pobjeda ogulinskim rukometašima otvarali širom vrata same borbe za naslov prvaka.Rukometaši Ogulina izgubili su je u samoj završnici rezultatom 29:33. Odlično su otvorili utakmicu stvorivši nekoliko golova prednosti koju je neugodan protivnik sustigao u 15.toj minuti utakmice održavajući egal do prvih 30 minuta igre. U nastavku ponovno rukometaši Ogulina, usprkos sudačkim isključenjima, drže primat i 12 minuta prije kraja utakmice imaju dva gola prednosti i igrača više.Upravo u tim trenucima tehničke nesmotrenosti rukometne momčadi Ogulina spretno kažnjava protivnik koji u posljednjih 5 minuta utakmice ulazi s par golova prednosti. Rukometaši Ogulina s zvukom sirene morali su pružiti ruku gostima koji su pobijedili ponajprije zbog više godina iskustva i utakmica u nogama, te pruženim šansama za gol. Rukometaši Ogulina imali su dosta promašenih čistih prilika za gol što se u ovakvom tipu utakmice ne smije događati. Ovim porazom rukometaši Ogulina udaljeni su od borbe za osvajanje lige te im u nastavku prvenstva ostaje borba za što bolji plasman u njihovom premijernom nastupu u 3.Hrvatskoj rukometnoj ligi zapad.

Golove su postigli: Patrik Kaldi 13,Luka Turković 5, Filip Gašparović 5, Daniel Kušić 2,Marijan Vuković 2,David Stipetić 1 i Antonio Drašković 1.Igrali su Tin Ivan Brozović, Alen Stipetić, Filip Francetić, Jakov Majetić ,Mateo kolaković i Josip Vučić. (foto: RK Ogulin)