Rukometaši Ogulina pobjedonosno “kurblaju” i dalje!

Rukometaši Ogulina odigrali su u subotu,4. ožujka utakmicu 18. prvenstvenog kola 3. HRL-zapad protiv Poreča 2. Utakmicu su pobijedili s visokim brojem golova u protivničkoj mreži, 37:25. Niti u jednom trenutku pobjeda nije dolazila u pitanje jer su rukometaši Ogulina od prve minute preuzeli dominaciju, koju su kroz golove pojačavali do isteka 60 minuta. Za domaću publiku priredili su utakmicu bez gubljenja živaca, a oni su ih nagradili gromoglasnim pljeskom po samom završetku. Ovom pobjedom rukometaši Ogulina su i dalje u samom vrhu tablice, a predstojeće utakmice jasnije će definirati prvenstvenu sliku najbolja 3 kluba ove lige. Sljedeće kolo rukometaši Ogulina igraju u Kašteliru.
Golove protiv Poreča 2 su postigli: Filip Gašparović 12, Patrik Kaldi 8, Tin Ivan Brozović 4, Antonio Draškvić 4, Luka Turković 2, Toni Puškarić 2, Sven Brozović 2, David Stipetić 1, Alen Stipetić 1, Filip Francetić 1 i Mateo Kokalović1. Fantastičan golmanski dan imao je Josip Vučić. (foto: RK Og.)