Ogulinski gimnastičari na natjecanju u Rijeci

Gimnastički klub “Ogulinski sokol” sudjelovao na 1. kolu 17. kupa Hrvatske za “B” i “A” program i 14. kupa Hrvatske za “C” program regije zapad.u Rijeci. Iz  GK “Ogulinski sokol” nastupilo je 18 gimnastičarki i gimnastičara i svi su osvojili medalje u svojim kategorijama pa krenimo redom. U vrhunskoj gimnastici Luka Vuković je osvojio 1. mjesto u kategoriji kadeta. Karlo Karaga je također osvojio 1. mjesto, ali u kategoriji mlađih juniora. U C – programu, tzv. popularnoj gimnastici, ekipa mlađih kadeta osvojila je ekipno 2. mjesto. Mlađa kadetkinja C – programa Majda Vukelja osvojila je pojedinačno 1. mjesto. Majdi je ovo prvo natjecanje, a sa svojih 6 i pol godina bila je najmlađa gimnastičarka natjecanja. U C – programu ekipe kadetkinja i mlađih juniorki osvojile su 3. mjesto.  Spomenimo i trenere, to su Marinko Jurašić i Petra Vučić. Iz GK “Ogulinski sokol” zahvaljuju roditeljima na podršci i čestitaju svim natjecateljima i natjecateljicama.