Košarka – Nova , treća u nizu, pobjeda seniora.

KK OGULIN- KK FORTUNA 79-61 (16-27,32-3,13-16,18-15)

U goste ogulinskim košarkašima jučer je došla prvoplasirana ekipa Fortune, koja je do sada bez poraza. U prvoj četvrtini nije išlo baš najbolje pa je gosti zaključuju sa 11 koševa u plusu. Ipak, u nastavku Ogulinci su promijenili igru, igrali su više preko Vorkapića, što je slomilo zonu jer je otvarao puno prostora ostalim igračima. Napravili su nevjerovatnu seriju od 31-0. Publika je u tim trenucima bila 6. igrač ogulinskih košarkaša i uz takvu atmosferu jednostavno nije bilo šanse da nešto krene po zlu. Treba izdvojiti sjajnu igru Rupčića i Francetića koji su doslovno dominirali u skoku, Rupčićevih 8 blokada je uništilo goste pod košem, dok su na vanjskim pozicijama dečki odradili jako dobar posao, pa su gosti uspjeli ubaciti samo 3 trice u cijeloj utakmici. Mlađi igrači su odigrali jako dobro, Blašković je odlično otvorio meč, Polić nastavio u istom ritmu a Bekavac se nadovezao sjajom igrom u skoku i obrani. Unatoč brojim povredama ( Stošić, Marincel, Cindrić) Ogulinci pronalaze i izvlače maksimum, te nije bilo igrača koji nije ostavio sve od sebe na terenu.
Publika je bila izvanredna, možda kao nikad do sada u ovoj dvorani.
Iz KK Ogulin zahvaljuju se na donaciji publike od 150kn, što je poslužilo za pokriće dijela troškova sudaca.
Slijedeće kolo, u subotu, ide se u goste kod Ksavera (Zabok). Utakmice poćinje u 16:00 sati.