Nogometni vikend: Ilovac i dalje pobjeđuje, u Zvečaju igrači Šišljavića napali suca, Slunju županijski derbi

Nogometaši Ilovca rutinski su nastavili niz pobjeda u 1. ŽNL i već se pripremaju za kvalifikacije za Četvrtu ligu Središte. Golemih 17 bodova prednosti osam kola prije kraja prvenstva zaista ne mogu propustiti.

Rezultati 19. kola: Ilovac – Croatia 78 4:1, Duga Resa 1929 – Josipdol 4:3, Ogulin – Draganić 2:0, Zrinski Ozalj – Vojnić 95 0:1 i Korana – Vatrogasac 1:1.

Kod drugoligaša lider Mrežnica ugostila je Šišljavić i vodila 1:0 kada je susret prekinut zbog napada gostiju na suca. Bilo je to u 60. minuti susreta. Drugoplasirana Dobra iz Svetog Petra također je došla do bodova pa razlika ostaje ista – Mrežnica ima šest bodova prednosti, ali i dvije utakmice više.

Rezultati 18. kola: Mrežnica – Šišljavić 1:0 (prekid u 60. minuti), Cetingrad – Dobra (SP) 1:3, Kupa – Krnjak Barilović 1:4, Mladost (R) – Dobra (N) 2:0, Mladost (ZO) – VOŠK 3:0, Frankopan – Petrova gora 2:0 i Vrlovka – Oštarije 4:1.

U 22. kolu Četvrte nogometne lige Središte, pak, na rasporedu je bio županijski derbi. Iako su Karlovčani u proljetni dio prvenstva ušli puno bolje, a Slunjani dosad donosili samo razočaranja svojim navijačima, u međusobnom ogledu opet su slavili nogometaši Slunja. U tvrdoj utakmici pobjednika je odlučio pogodak Matovine u posljednjim trenucima prvog poluvremena. (kaportal.hr)