Rukometaši pobjednički zapalili pilu

Rukometaši Ogulina protekli vikend započeli su s novom sezonom u kojoj su upisalo startne pobjede. Seniori su igrali u Bujama utakmicu 1.kola 3.HRL-zapad pobjedivši istoimenu momčad 22:34.Ogulinski rukometaši od prve minute nametnuli su svoju brzu igru na koju protivnik nije imao odgovor. Svih 60 minuta kontrolirali su utakmicu u kojoj su golove postigli: Andrija Poljak 10,David Stipetić 9,Luka Turković 7, Antonio Drašković 5, Marko Poljak 2, Filip Francetić 1.Igrali su Toni Marinić, Lovro Petrušić uz sjajnu golmansku potporu Davida Stipetića i Davida Kučinića. Sljedeću utakmicu naši rukometaši igraju u nedjelju u Sportskoj dvorani Ogulin protiv Rovinja 2.

Mlađi kadeti odigrali su dvije prvenstvene utakmice 1. Hrvatske lige za mlađe kadete – zapad u Gosšiću. Protivnici su im bile ekipa Rudana iz Labina i Arene iz Pule. Mlađi kadeti Ogulina u prvoj utakmici nisu pružili dobar otpor ekipi iz Labina te su je izgubili 15:20.Loš ulazak u utakmicu, pomanjkanje borbenosti i slaba realizacija iz prve utakmice nadoknađeni su u drugoj protiv Arene iz Pule koju su naši rukometaši pobijedili 20:14.U dvije utakmice golove su postigli:Filip Cipek 19,Mihael Vučić 7,Mateo Blašković 6, Karlo Magdić 2, Karlo Francetić 1.Igrali su: Erik Bertović, Mijo Šajn, Tomislav Mateša, Denis Stipetić, Šimun Gerovac, Ivan Udovičić, Šimun Sabljak, Marko Cindrić o golman Vito Perković koji se je istaknuo sjajnim obranama.