AK Klek na Formula driver-u u Rovinju

U Limskom kanalu pokraj Rovinja održana 4. po redu utrka Formula driver-a  na kojoj je nastupilo ukupno 132 natjecatelja. Erika Marija Kušić, Anton Kušić i Goran Kamenjašević su predstavljali AK Klek iz Ogulina. Erika Marija je nakon dvije vožnje završila na 4. mjestu klase 4 te 4. mjestu među vozačicama i 7. mjestu u kategoriji juniora. Anton Kušić je osvojio 2. mjesto klase 5. te u ukupnom poretku 13. mjesto. Goran Kamenjašević je uz probleme na automobilu zauzeo 13. mjesto klase 4 Prvenstva Istarske rivijere. Auto klub Klek je sa 25 bodova zauzeo 7. mjesto u poretku 26 klubova. Iduća utrka je na Grobniku 14.11., a za dva tjedna se vozi kronometar utrka u Istarskom Taru na kartodromu Poreč. (info/foto: AK KLek Og)