Rezultati – nogomet

1.ŽNL, 26.kolo
CROATIA 78 – OGULIN 1:4
DUGA RESA – DOBRA 2:1
Nogometaši Ogulina odigrali su u srijedu u Dugoj Resi odgođenu utakmicu 24.kola i u dosta oslabljenom sastavu izgubili sa 3:0, što im je tek drugi poraz u ovom prvenstvu. No zato su nastavili s pobjedama u nedjelju, u pretposljednjem 26.kolu 1.ŽNL gostovali su u Žakanju kod Croatie 78 i uvjerljivo pobijedili sa 4:1. Golove su postigli Marko Poljak 2, Patrik Poljak i Dario Cetinjanin po 1.
Nogometaši Dobre gostovali su u Dugoj Resi gdje su nakon velike borbe ipak izgubili od momčadi Duge Rese minimalno, sa 2:1. Gol za Dobru postigao je Andrej Cindrić.

Kolo 24 (23.05.2019):
Duga Resa 1929 – Ogulin 3 : 0
Kolo 26 (26.05.2019):
Slunj – Vojnić ’95 0 : 2
Croatia ’78 – Ogulin 1 : 4
Turanj Korana – Zrinski-Ozalj 1 : 1
Duga Resa 1929 – Dobra (SP) 2 : 1
Draganić – Ilovac 2 : 2


Ljestvica

  1. Ogulin 26 22 2 2 126 35 +91 68
  2. Slunj 26 16 4 6 62 42 +20 52
  3. Vojnić ’95 26 12 6 8 47 61 -14 42
  4. Duga Resa 1929 26 12 5 9 42 44 -2 41
  5. Croatia ’78 25 12 3 10 52 46 +6 39
  6. Korana 25 9 4 12 38 49 -11 31
  7. Dobra (SP) 26 8 5 13 44 61 -17 29
  8. Ilovac 26 8 4 14 42 53 -11 28
  9. Zrinski-Ozalj 26 7 5 14 37 56 -19 26
  10. Draganić (-1) 26 2 4 30 25 68 -43 9
    Kolo 27 (02.06.2019 18:00):
    Dobra (SP) – Korana, Ogulin – Slunj

2.ŽNL, 25.kolo
MLADOST – VRLOVKA 0:2
OŠTARIJE – MREŽNICA 7:3
Ivan Matovina 3, Miljenko Božičević, Andrija Božičević, Alen Cazin i Ivan Šimić)
Kolo 25 (26.05.2019):
Vatrogasac – Šišljavić 2 : 2
Mladost (R) – Dobra (N) 0 : 3
Mladost (Z) – Vrlovka 0 : 2
Petrova gora – Kupa 0 : 4
VOŠK – Frankopan 3 : 3
Krnjak Barilović – Cetingrad 0 : 0
Oštarije – Mrežnica 7 : 3
Ljestvica:

  1. Vatrogasac 25 22 3 0 105 18 +87 69
  2. Krnjak Barilović 25 20 1 4 86 36 +50 61
  3. Dobra (N) 25 15 4 6 80 31 +49 49
  4. Oštarije 25 14 6 5 52 31 +21 48
  5. Mrežnica 25 13 2 10 64 59 +5 41
  6. Kupa 25 11 4 10 60 60 0 37
  7. Vrlovka 25 11 3 11 53 46 +7 36
  8. Šišljavić 25 9 3 13 42 54 -12 30
  9. Cetingrad 25 8 5 12 40 49 -9 29
  10. Mladost (R) 25 9 2 14 44 58 -14 29
  11. VOŠK 25 8 5 12 48 72 -24 29
  12. Frankopan 25 7 4 14 42 63 -21 25
  13. Mladost (Z) (-3) 25 3 4 17 22 83 -59 10
  14. Petrova gora 25 1 2 22 18 96 -78 5
    Kolo 26 (02.06.2019 18:00):
    Šišljavić – Oštarije, Kupa – Mladost (Z)

MLADI
Juniori, 1.ŽNL, 20.kolo: Slunj – Dobra 3:1 (Leo Kirasić), Korana – Ogulin 8:0
Pioniri, 1.ŽNL, 20.kolo: Dobra – Zrinski Ozalj 1:1 (Luka Mamić), Ilovac – Ogulin 1:5 (Albin Turković 2, Luka Bokulić, Goran Lisica i Lovro Vukelja 1), odg. Dobra – Korana 5:1 (Ivica Popović i Noa Kirasić 2, Petar Lipoščak 1)
Mlađi Pioniri, 1.ŽNL, 20.kolo: Dobra – Zrinski Ozalj 1:0 (Borna Trifković), Ilovac – Ogulin 1:5 (Stipe Mihalić 2, Fran Vukelja, Goran Vignjević i Leon Rupčić 1)… odg. Dobra – Korana 2:1 (Borna Trifković i Vedran Kratofil)
Limači, 17.kolo: ŠNO – Mostanje 5:1 (Matej Vukelja, Robert Sabljak, Tin Jakšić, Fran Božičević i Ivan Turkalj 1), Dobra – Croatia 78 1:2 (Ivan Kasunić).

Kup, polufinale NSKŽ:
Srijeda u 17,30: Ogulin – Karlovac (D.P.)

Facebook Comments