Ogulinci na 14. Kondor Open 2019. – dva zlata!

Dva člana Taekwon do kluba Ogulin nastupila su u subotu na međunarodnom turniru „14. KONDOR OPEN 2019.“ koji se je održao u Zagrebu u disciplinama sportska borba za mlađe kadete, kadete i juniore. Okupilo se je oko 250 takmičara iz 42 klubova i dvije države.

Za TKD Ogulin nastupili su u sportskoj borbi:
-kadet Antonijo Šnajder u kategoriji do 37 kg, pobijedio je u četvrtfinalnoj, polufinalnoj i finalnoj borbi i osvojio je 1. mjesto odnosno zlatnu medalju;
-i kadet Josip Šnajder u kategoriji do 53 kg pobijedio je u polufinalnoj i finalnoj borbi i osvojio je 1.mjesto odnosno zlatnu medalju.

TKD Ogulin je s osvojene 2 zlatne medalje zauzeo je u ukupnom poretku 14. mjesto od 42 kluba koji su nastupili u sportskoj borbi, dok je u kadetskoj konkurenciji zauzeo 4. mjesto od 42 kluba.
Pojedinačno Antonijo je u kadetskoj konkurenciji po osvojenim bodovima zauzeo 1. mjesto od 38 kadeta, a Josip je zauzeo 7 mjesto od 38 kadeta. (D.P.)