Rukometaši odigrali 2. kolo 2.HRL zapad

2.HRL zapad, 2.kolo

OGULIN – DUBOVAC GAZA 22:23

Rukometaši Ogulina igrali su u subotu utakmicu 2.kola 2.HRL zapad u Ogulinu protiv karlovačke Dubovac Gaze. U vrlo izjednačenoj i neizvjesnoj utakmici na kraju su ipak ostali za jedan gol kratki, izgubili su sa 23:22.

Početak utakmice bio je odličan, naši su poveli sa 6:2, a onda je teže ozlijeđen Toni Puškarić, kojem je u jednom oštrom duelu razbijen nos. Karlovčani polako pristižu i na odmor odlaze sa golom prednosti, sa 11:10. U 2.poluvremenu igralo se gol za gol, a u posljednje tri minute gosti ulaze s prednošću d dva gola razlike, te uspjevaju sačuvati minimalnu pobjedu.

Ogulin: Kučinić, Brozović, D.Stipetić 1, Puškarić 1, Orle, Drašković 2, Marinić, Turković 8, Vučić, Gaši 2, M.Poljak, Gašparović 2, Matijašić, Porubić, D.Stipetić, A.Poljak 6. Trener Dubravko Dragičević

Dubovac Gaza: Matijašić, Holjevac, Kordić 2, Blašković 1, Marić 3, Baković 1, Krupa-Jurić, Vrgoč, Čavlović 1, Benčan, Gvozdanović 9, Šagovac, Mandić 4, Rozgaj 1, Bonić, Horvat. Trener Dino Prezelj.

Utakmicu su sudile zagrebačke sutkinje Hanić i Vujić pred oko 250 gledatelja.

Nakon 2.kola rukometaši Ogulina imaju po jednu pobjedu i poraz, a u 3.kolu gostuju u Puli kod Arene.(D.P./D.D.)