Nastavili seriju loših rezultata

1.ŽNL – 10.kolo
DUGA RESA – OGULIN 5:3
DOBRA – SLUNJ 1:4
U nedjelju je odigrano 10.kolo 1.ŽNL, u kojem su ogulinski klubovi nastavili seriju loših rezultata, u ovom kolu i Ogulin i Dobra su poraženi, te se nalaze na začelju tablice.
Ogulin je gostovao u Dugoj Resi, Duga Resa 1929 je na svom stadionu već nakon prvih 45 minuta vodila 4:0, a u drugom poluvremenu su Ogulinci ublažili poraz na 5:3. Golove za Ogulin postigli su Patrik Poljak 2 i Igor Cindrić 1.
Nogometaši Slunja pobjedom su u Svetom Petru zadržali vrh ljestvice Prve županijske lige nakon današnjih utakmica 10. kola, a Ilovac se pobjedom u derbiju kola nad Vojnićem ’95 vratio na 2. poziciju.
Dobra je u Sv.Petru ugostila vodeću momčad Slunja, a golom Viktoria Sliškovića
Dobra je na poluvrijeme otišla s prednošću 1:0. Međutim, u nastavku se Slunj ‘probudio’, preokrenuo i na koncu slavio s uvjerljivih 4:1.
Ilovac je prijepodne u Ilovačkoj šumi, u derbiju kola, dočekao do ovog kola drugoplasirani Vojnić ’95. ‘Kanarinci’ su na kraju pobijedili s 2:0 i vratili se na 2. mjesto ljestvice. Croatia ’78 je u Žakanju nadigrala Zrinskog iz Ozlja s 2:0, a na Turnju su Korana i Vatrogasac odigrali neodlučeno 2:2.
Nakon 10.kola vodi Slunj sa 20 bodova, drugi je Ilovac sa 18, treći Vatrogasac sa 17. Ogulin je pao na 8.mjesto sa 10 bodova, a Dobra je na začelju tablice sa 8 bodova.
U 11.kolu, koje se igra u nedjelju, s početkom od 14,00 sati, Dobra gostuje u Dugoj Resi, a Ogulin dočekuje Croatiju 78.

2.ŽNL – 9.kolo
OŠTARIJE – DOBRA (N) 1:1
Vodeća novigradska Dobra je u 9. kolu Druge županijske lige odigrala 1:1 na gostovanju u Oštarijama, što je iskoristio Barilović i 3:0 pobjedom u gostima nad posljednjeplasiranom Petrovom Gorom smanjio zaostatak na samo bod.
Cetingrad je upisao uvjerljivu 7:0 domaću pobjedu nad Krnjakom, a uspješan domaćin bio je i Draganić, koji je s minimalnih 1:0 slavio nad Mladosti iz Rečice. U preostala dva susreta suparnici su podijelili bodove. Šišljavić i Mrežnica odigrali su 2:2, a istim je rezultatom završila i utakmica u Brežanima između Frankopana i Vrlovke, iako su Kamanjčani vodili 2:0. Slobodna je bila Kupa.
Na tablici vodi Dobra iz Novigrada sa 22 boda, Barilović je drugi s 21 bodom, Oštarije su šeste sa 14 bodova.
U 10.kolu, nogometaši Oštarija gostuju u Rečici kod Mladosti.

NOGOMET – MLADI
Juniori, 1.ŽNL, 7.kolo: Ogulin – Dobra 1:3 (Anđelo Kirasić, Ante Cindrić i Sven Blašković 1/Alen Bosnić),
Pioniri, 1.ŽNL, 7.kolo: Dobra – Croatia 78 3:1 (Ivica Popović, Filip Turković i Emilio Piškur 1), Ogulin – slobodan
Ml.pioniri, 1.ŽNL, 7.kolo: Dobra – Croatia 78 2:0 (Borna Trifković i Patrik Matković 1), Ogulin – slobodan
Ml.pioniri, 2.ŽNL:
Limači, 7.kolo: VOŠK – Dobra 0:5 (Toni Brozović 3 i Sani Pribanić 2), ŠN Ogulin – Croatia 78 13:0 (Teo Kučinić 8, Fran Božičević i Vito Poljak 2, Gabrijel Kirasić 1)
Karlići, 7.kolo: Ilovac II – ŠN Ogulin II 2:1 (Luka Petrušić 1), Korana – ŠN Ogulin I 3:1 (Adrian Noa Pribanić 1)