Aktualno Sport

Nogomet – rezultati 1. i 2. ŽNL

1.Županijska liga, 25.kolo
VATROGASAC – OGULIN 3:2
U nedjelju je odigrano 25.kolo 1. Županijske lige, a nogometaši Ogulina gostovali su kod vodećeg Vatrogasca iz Gornjeg Mekušja. Nakon bolje igre Vatrogasac je poveo sa 1:0 u 14.minuti, a početkom 2.poluvremena povisio je na 2:0. Tada su se trgnuli napadači Ogulina i u svega 5-6 minuta, od 60.do 66.minute uspjeli izjednačiti, oba puta strijelac je bio Borna Salopek. Ipak, 15 minuta prije kraja Vatrogasac je postigao još jedan gol i na kraju pobijedio sa 3:2.
U ostalim utakmicama ovog kola derbi se igrao u Ozlju gdje su Zrinski Ozalj i Ilovac igrali neriješeno 1:1, u Bariloviću su domaći i Slunj igrali također neriješeno 2:2, a u Žakanju je Croatia 78 uvjerljivo, sa čak 8:0 pobijedila Mladost iz Rečice.
Nakon 25.kola na tablici uvjerljivo vodi Vatrogasac sa 50 bodova, Zrinski Ozalj je drugi sa 46, Ilovac je treći sa 38, Slunj četvrti sa 35, a nogometaši Ogulina pali su na 6.mjesto sa 31 bodom.
U 26.kolu koje se igra u nedjelju od 18,00 sati, nogometaši Ogulina ugostit će momčad Barilovića
2.Županijska liga, 21.kolo
DOBRA – slobodna
FRANKOPAN – OŠTARIJE 1:3
KUPA –  PLAŠKI odgođeno
            U nedjelju je odigrano 21.kolo 2. županijske lige, a nogometaši Dobre bili su slobodni, no kako je utakmica u Zvečaju između Mrežnice i novigradske Dobre odgođena, o prvaku lige će se odlučivati sljedeće nedjelje u posljednjem 22.kolu. Nogometaši Oštarija pobijedili su u Oštarijama momčad Frankopana iz Brežana sa 3:1 golovima Ivana Matovine, Andrije Božičevića i Matije Šimića.
U ostalim utakmicama Cetingrad je pobijedio Vrlovku sa 2:0, a u karlovcu je Petrova Gora sa 4:0 svladala Tuškane, dok je utakmica u Donjem Mekušju između Kupe i Plaškog odgođena.
            Nakon 20.kola na tablici vodi  Dobra iz Sv.Petra sa 44 boda, 3 boda više i utakmicom više od Mrežnice, Oštarije su šeste sa 28, a Plaški deseti sa 14 bodova od 11 klubova ove  lige.
            U posljednjem 22.kolu u nedjelju Dobra će ugostiti posljednjeplasirane Tuškane, koji još nisu osvojili niti boda, a primili su ih čak 125! Oštarije će ugostiti Kupu iz Donjeg Mekušja, a Plački momčad Cetingrada.
Mladi:
3. NL Centar, juniori, 28.kolo: Brezovica – Ogulin … igra se 24.05.
NK Ogulin – 8.mjesto sa 29 bodova.
3. NL Centar, kadeti, 28.kolo: Brezovica – Ogulin … igra se 24.05.
NK Ogulin – 13.mjesto sa 17 bodova.
1.ŽNL juniori, 21.kolo: Dobra – Zrinski Ozalj 1:4 (Tin Matešić 1)
NK Dobra – 7.mjesto sa  15 bodova od 8 klubova
1.ŽNL pioniri, 21.kolo: Vojnić – Ogulin 1:2 (Mauro Kirasić 1 + AG). NK Ogulin – 1.mjesto sa 39 bodova
1.ŽNL ml.pioniri, 21.kolo: Vojnić 95 – Ogulin 0:6 (Marino Kučinić 2, Niko Cindrić, Teo Kladnik i Ardijan Ferataj 1, AG). NK Ogulin – 2.mjesto sa 44 bodova.
2.ŽNL ml.pioniri, liga za prvaka, 4.kolo: Barilović – Dobra 0:4 (Patrik Kirasić 2, Dorian Trifković i Ivor Turković 1), Plaški – Duga Resa 2:0 (Josip Matovina i Hari Ročić 1). Liga za opstanak: Josipdol – Croatia 78…
1.ŽNL Limači, liga za prvaka, 4.kolo: ŠN Ogulin – Karlovac II 2:1 (Luka Cindrić i Luka Petrušić 1). Liga za opstanak: Zrinski Ozalj – Dobra …
2.ŽNL Limači, 22.kolo: ŠN Ogulin – Vrlovka…
1.ŽNL Karlići, liga za opstanak, 5.kolo: ŠN Ogulin II – Slunj 4:4