Nogomet 1. i 2. ŽNL – rezultati

1.ŽUPANIJSKA LIGA – 12.kolo
SLUNJ – DOBRA 6:1
OGULIN – DRAGANIĆ nije odigrano
U nedjelju je odigrano krnje 12.kolo 1.županijske lige. Dvije utakmice, Mladost Rečica – Vatrogasac i Zrinski Ozalj  Vojnić 95 odgođene su zbog lošeg ili poplavljenog terena, a na Gradskom stadionu u Ogulinu, momčad Draganića nije doputovala  na utakmicu protiv Ogulina pa će naši nogometaši ovaj susret dobiti za zelenim stolom, 3:0 bez borbe.
Nogometaši Dobre iz Svetog Petra gostovali su u Slunju gdje su uvjerljivo poraženi sa 6:1, jedini gol za Dobru postigao je Božidar Trbović.
U Dugoj Resi su domaći sa 5:0 pobijedili momčad Barilovića.
Na tablici nakon 12.kola vodi Vojnić 95 sa 28 bodova, Ogulin i Croatia 78 je dijele drugo mjesto sa 22 boda, Zrinski Ozalj je četvrti sa 21, dok je Dobra iz Sv.Petra pretposljednja deseta sa 3 boda.
U 13.kolu koje se igra u nedjelju s početkom u 13,30 sati, Dobra će u Sv.Petru ugostiti Dugu Resu, a nogometaši Ogulina gostuju u Gornjem Mekušju kod Vatrogasca.
2.ŽUPANIJSKA LIGA, 11.kolo
JOSIPDOL – OŠTARIJE 3:2
KRNJAK – PLAŠKI 6:0
U nedjelju je odigrano 11.kolo 2. Županijske lige, u kojoj igraju 3 kluba iz susjednih općina. Domaći derbi igrao se u Josipdolu između Josipdola i Oštarija pred oko 300 gledatelja. Domaći su krajem 1.poluvremena vodili 2:0 golovima dražena Sabljaka i Marka Poljaka, a Marko Cazin uspio je smanjiti na 2:1 za Josipdol, s tim rezultatom se otišlo na odmor. U 71.minuti Alen Gračanin je uspio izjednačiti na 2:2, no Marko Poljak je 10 minuta prije kraja utakmice iz kaznenog udarca sa 11 metara uspio svojim drugim golom donijeti pobjedu Josipdolu. Nogometaši Plaškog uvjerljivo su poraženi u Krnjaku sa 6:0.
U ostalim utakmicama 11.kola vodeća Dobra iz Novigrada je uvjerljivo, sa 7:0 pobijedila u Karlovcu Tuškane, u Vojniću je Petrova Gora sa 1:0 pobijedila Kupu iz Donjeg Mekušja, u Zvečaju je Cetingrad pobijedio domaću Mrežnicu sa 3:1, a u Brežanima je Frankopan sa 1:0 bio bolji od Vrlovke.
Nakon 11.kola jesenski prvak je Dobra iz Novigrada sa 30 bodova, Oštarije su četvrte sa 22 boda, Josipdol je peti sa 18, a Plaški deseti sa 10 bodova.
Ovim 11.kolom završen je prvi, jesenski dio prvenstva 2. Županijske nogometne lige.
MLADI:
3.HNL Centar juniori, 11.kolo: Jaska Vinogradar – Ogulin 7:1 (Fran Vukelja 1)
3.HNL Centar kadeti, 11.kolo: Jaska Vinogradar – Ogulin 2:0
1.ŽNL kadeti, 10.kolo: Josipdol – Dobra 4:0 (Leonardo Vučić 2, Fran Božičević i  David Miletić 1)
1.ŽNL pioniri, 10.kolo: Vojnić 95 – Ogulin …, Josipdol – Zrinski Ozalj 2:1 (Patricio Ivanišević i Dominik Vučić 1)
2.ŽNL pioniri, 10.kolo: Dobra – Croatia 78 3:1 (Toni Brozović 2, Toni Mamić 1)
1.ŽNL mlađi pioniri, 10.kolo: Josipdol – Zrinski Ozalj 0:3, Vojnić 95 – Ogulin 0:10 (Ivano Poljak, Patrik Kirasić, Teo Kladnik i Marino Kučinić 2, Šimun Petar Mioč i Luka Petrušić 1)
2.ŽNL, mlađi pioniri, 10.kolo: ŠN Ogulin – Dobra …, Plaški – Dobra Novigrad 8:0 (Hari Ročić 3, David Medaković 2, Noel Bajt i Nebojša Vrcelj 1, AG 1),
1.ŽNL limači, 10.kolo: ŠN Ogulin – Slunj 3:5 (Diego Vučković 3)
2.ŽNL Limači, 10.kolo: Mladost Rečica – Ogulin 5:1 (Nik Sopek 1), Dobra – Vrlovka 1:2 (Anton Puškarić 1), Croatia 78 – ŠN Ogulin II 1:5 (Andrej Bićanić i Nives Brbot 2, Marino Medved 1)
1.ŽNL Karlići, 10.kolo:  Karlovac II – ŠN Ogulin 8:2 (Noa Brozović i Leo Kurelac 1)