Nogometni klub NK Ogulin organizira manifestaciju „Školski dani nogometa – Škola protiv škole“, koja će se održati u petak, 15. svibnja 2026. godine, na Gradskom stadionu i igralištu s umjetnom travom u Ogulinu.
Na sportskom događaju sudjelovat će učenici osnovnih i srednjih škola kroz više selekcija i prijateljskih utakmica, s ciljem promocije sporta, fair-playa i zajedništva među mladima.
Program započinje u 11:00 sati utakmicama između OŠ Ivana Brlić Mažuranić i Prve osnovne škole, prema sljedećem rasporedu:
11:00 sati – selekcija 1. i 2. razreda
11:30 sati – selekcija 3. i 4. razreda
12:00 sati – selekcija 5. i 6. razreda
12:30 sati – selekcija 7. i 8. razreda
U nastavku programa, od 13:00 sati, snage će odmjeriti učenici srednjih škola u susretu između Gimnazije Bernardina Frankopana i Obrtničke škole. Organizatori pozivaju sve učenike, roditelje i ljubitelje nogometa da podrže mlade sportaše i uživaju u danu ispunjenom sportom, navijanjem i druženjem.



