Aktualno Sport

Jučer je odigran drugi ovogodišnji turnir odbojke na pijesku

Jučer je u organizaciji Odbojkaškog kluba Ogulin, Caffe bara Jezero i Turističke zajednice Grada Ogulina odigran drugi ovogodišnji turnir odbojke na pijesku.
Nastupilo je 10 ekipa, a nakon razigravanja po skupinama u polufinale su se plasirale sljedeće ekipe:
Baučić/ Vučković – Benić/ Paušić 2:0 ( 15:9 ; 15:13)
Ninković/Božičević – Belobaba/ Blauhorn 2:1 ( 17:19 ; 15:6 ; 11:9)
Za 3. mjesto
Benić/ Paušić – Belobaba/ Blauhorn 2:1 ( 7:15 ; 15:11 ; 11:8)
Finale:
Ninković/Božičević – Baučić/ Vučković 2:0 ( 15:13 ; 16:14)
Sljedeći turnir održat će se u nedjelju 5.7. kada su opet dozvoljene sve kombinacije(muški, ženski, mix). (foto: OK Ogulin)