Nova pobjeda seniora

KK OGULIN – KK DUGO SELO  95-71 (26-17,20-19,24-12,25-23)
Odlično otvaranje Ogulinaca obilježilo je početak utakmice koja je završila pobjedom od 24 koša razlike,  Dvije, tri dobre obrane i par dobrih akcija domaćih košarkaša u napadu  rezultiralo je već u 3 minute vodstvom od 12-0. U drugoj četvrtini još bolja igra domaćih pa je nakon 15 minuta na semaforu stajalo 40-24. Nakon toga uslijedio je blagi pad u igri što koriste gosti i rade seriju 12-6.
U 3/4  utakmicu su u potpuno sigurne rezultatske vode domaćini odveli serijama 10-4 , pa onda  14-5 te se u zadnjih 10 minuta ulazi sa visokih 70-48. Najveća prednost je bila 4 min prije  kraja kod rezultata 85-57. Do kraja su gosti tek malo ublažili poraz. Slijedeće kolo, u nedjelju, seniori idu u goste Medvešćaku.

Pobjeda juniora

Juniori KK Ogulina također su bili vrlo uspješni. Svladali su goste iz Samobora 80:61.  U slijedećem kolu Ogulin ide u goste Zapruđu II.

I poraz kadeta

Dodajmo da su mlađi kadeti na gostovanju kod Bosca imali manje uspjeha. Loš start utakmice na kraju ih je koštao jer ono propušteno u početku nisu uspjeli sustići. Uspjeli su smanjiti razliku na deset poena i to je najviše što su se približili suparniku. Na kraju, uvjerljiva pobjeda domaćina 71:41.
Slijedeće kolo mlađi kadeti igraju kod kuće (KKOg)