Rukometaši nose kući još jednu pobjedu

Rukometaši Ogulina, su večeras (petak, 17 ožujka) u Kašteliru, pobijedili u prvenstvenoj  utakmici 19. kola 3 Hrvatske lige momčad 28. Aprila iz Kaštelira rezultatom 36:26. Od prve minute borbeno i poletno, prisiljavali su protivnika na tehničke greške iz kojih su stvarali ubojite kontre s uspješnom završnicom. Prednost od 10 golova sačuvali su do isteka 60. minute i tako zasluženo osvojli dva boda. U nedjelju , 19 ožujka, u 19:00 sati  igraju na domaćem parketu protiv Opatije a pobjedom bi izbili na 2 mjesto od 13 ekipa. Golove su u Kašteliru postigli: Filip Gašparović 12,  Patrik Kaldi 7, Luka Turković 7, David Stipetić 6, Toni Puskarić 2, Antonio Drasković 2. Igrali su Alen Stipetić i Mateo Kolakovic a i ovu utakmicu odlično  je branio Josip Vučić.