Mlade rukometne snage pobjeđivale!!

Dječaci A odigrali su 3.kolo Play off-a za prvaka 2.HRLDA protiv vršnjaka iz Karlovca 2. U nimalo neizvjesnoj utakmici, mladi rukometaši Ogulina od prve do zadnje minute kontrolirali su je u potpunosti, te visoko pobijedili rezultatom 37:22. U tri odigrane utakmice Play off-a Dječaci A s dvije pobjede i jednim porazom su u samom vrhu , a slijedeće kolo igraju protiv neugodne momčadi Petrinje. Protiv Karlovca 2 su igrali: Relja Kojčin (12), Filip Cipek (10), Karlo Magdić (4,) Denis Stipetić (4), Karlo Benić (3), Aleksandar Dragić (2), Dražen Grgurić (1) i Petar Lipošćak (1). Igrali su još: Tomislav Mateša, Mihael Vučić, Karlo Francetić, Antonio Puškarić, Mateo Blašković, Andrej Brozović, Vito Perković i Šimun Sabljak.

Mini rukomet
Mini rukometaši RK Ogulina u 4 starosne kategorije igrali su u Karlovcu, 2.kolo županijske lige u mini rukometu. Preko 35 mini rukometaša iz RK Ogulina ubilježilo je pobjede i poraze u sve 4 kategorije. Nekima su ovo bile prve mini rukometne natjecateljske minute u kojima im osmijeh nije silazio s lica te je to najveća vrednota ovog natjecanja. Svaka starosna kategorija odigrala je 3 utakmice protiv protivnika iz Karlovačke županije i s nestrpljenjem iščekuju novo kolo natjecanja u travnju.