Ovo je trenutak kad je stadion zanijemio, nastala je totalna panika u šesnaestercu…

ijeka je u nedjeljnoj utakmici 28. kola HNL-a pobijedila Slaven Belupo s 3:1, a utakmica u Koprivnici ostat će zapamćena i po sceni koja je ‘zaledila’ sve na stadionu.

Igrala se 22. minuta kada je Rijekin napadač Antonio Mirko Čolak pokušao izvesti škarice u kaznenom prostoru domaćina.
Međutim, iza njega je Slavenov lijevi branič Bruno Goda hrabro krenuo na loptu i umalo teško nastradao.

Čolak ga je nogom pogodio u glavu, Goda je pao na tlo bez svijesti. Ostali su igrači signalizirali da je potrebna hitna liječnička intervencija, neki su mu odmah priskočili u pomoć.

Stadion je u tim trenucima zanijemio, no zahvaljujući brzoj reakciji liječničkog osoblja 19-godišnji nogometaš došao je sebi, nastavio igrati, no ipak ostao u svlačionici na poluvremenu kada ga je zamijenio Kitanovski.

Čolaku je sudac Jović zbog neoprezne igre pokazao žuti karton. (jutarnji.hr)