Nogometni rezultati

1.ŽNL – 23.kolo
ZRINSKI OZALJ – OGULIN 3:0 bb
JOSIPDOL – DRAGANIĆ 0:2
23.kolo odigrano je u srijedu: Pretposljednji Draganić je s 2:0 uzeo puni plijen u Josipdolu i, ako na kraju sezone bude ispadala samo jedna momčad (a to ovisi o plasmanu Karlovca 1919 i Slunja u Četvrtoj ligi Središte te uspjehu Ilovca u kvalifikacijama za viši rang), vjerojatno osvojio bodove spasa. Dvoboj u Malom Erjavcu između Zrinskog iz Ozlja i Ogulina nije odigran jer gosti nisu došli pa će biti registriran pobjedom domaćina 3:0.

1.ŽNL – 24.kolo
OGULIN – DUGA RESA 3:2
Nogometaši Ogulina u 24.kolu 1.ŽNL ugostili su 2-plasiranu Dugu Resu, u derbiju kola uspjeli su pobijediti sa 3:2. Ogulin je odlično započeo utakmicu, Dario Cetinjanin postigao je prvi gol krajem poluvremena, u nastavku je Marko Puškarić povisio na 2:0 u 52.minuti, a Tomislav Cindrić na 3:0 u 66.minuti. Potom slijedi opuštanje koje gosti koriste i postižu dva gola, no nogometaši Ogulina ipak su uspjeli zadržati pobjedu i na kraju slavili sa 3:2.

Kup NSKŽ –polufinale
U polufinalu igraju Karlovac 1919 – Slunj i Ogulin – Duga Resa 1929. Susreti su na rasporedu 16.svibnja u 17,30 sati.

14. VOŠK 22 0 2 20 15 102 -87 2

Kolo 23 (16.05.2018. 18:00): Mladost (Z) – Vrlovka, VOŠK – Dobra (SP), Oštarije – Šišljavić
Kolo 24 (20.05.2018. 17,30): Cetingrad – Oštarije, Dobra (SP) – Krnjak Barilović, Mrežnica – Mladost (Z)

MLADI
1.ŽNL juniori, 17.kolo: Ogulin – Josipdol 5:0 (Karlo Magdić 3, NikicaVelić i Emanuel Paušić 1)
2.ŽNL Juniori, 17.kolo: Šišljavić – Dobra 0:11(Marijan Glavaš /5/, Andrija Grdić /3/, Leo Kirasić /2/ i Luka Bartolović 1 gol) (2.Dobra 29, 7.Plaški 10)
1.ŽNL pioniri,18.kolo: Ogulin – Zrinski Ozalj 4:2 (Alen Bosnić i Dominik Domitrović 2) (6.Ogulin 22)
2.ŽNL Pioniri, 18.kolo: Dobra – Josipdol 9:1 (Mate Cindrić /4/, te Luka Bartolović,Fran Jakopač,Domagoj Maslač, Anđelo Kirasić i Jakov Ceranić po 1 gol), 19.kolo: Croatia 78 – Dobra 2:4 (Domagoj Maslač 3 i Luka Bartolović 1 gol) (1.Dobra 42, 8.Josipdol 10, 10.Oštarije 0)
1.ŽNL ml.pioniri, 17.kolo: Ogulin – Zrinski Ozalj – odgođeno (3.Ogulin 22)
2.ŽNL Mlađi pioniri, 17.kolo: Dobra – Josipdol 24:0 (Emilio Piškur 6, Noa Kirasić i Marino Turković 4, Borna Trifković 3, Vedran Kratofil 2 te Filip Turković, Kristijan Kolić, Antonela Brozović, Venio Verić i Gabrijel Salopek po 1 gol), 18.kolo: Croatia 78 – Dobra 1:1 (Filip Turković 1), (1.Dobra sa 52 boda, 12.Josipdol 0)
1.ŽNL limači,18.kolo: Ogulin – Duga Resa 4:2 (Ivan Turkalj 2, Borna Salopek i Leonardo Vučić 1)
2.ŽNL Limači, 15.kolo: Dbra – Korana 2:1 (Anonio Andrić i Borna Trifković 1) (3.Dobra 22, 6.Ogulin II 9, 8.Mladost 6, 9.Oštarije 3)
Karlići: Ogulin – Zrinski Ozalj 0:4.