Rukometaši i dalje pobjednički

Rukometaši Ogulina odigrali su u nedjelju 14.listopada 2018 godine prvenstvenu utakmicu 2.kola 3.Hrl-zapad u Ogulinu protiv momčadi Rovinj 2.Utakmicu su naši rukometaši pobijedili rezultatom 33:25. Od prve do zadnje minute rukometaši Ogulina prikazali su nadmoć  na koju protivnik nije imao odgovor. Brza i poletna igra dodatno je umorila momčad Rovinja koja je u jednom trenutku gubila i petnaest golova razlike.Posebno veseli da je trener Dragičević u utakmici dao priliku i mlađim kadetima Ogulina koji su, odigravši prve seniorske minute, opravdali povjerenje i najavili dobru rukometnu budućnost u Ogulinu.

Golove protiv Rovinja 2 su postigli: David Stipetić 8, Luka Turković 7,  Marko Poljak 7, Filip Cipek 3, Andrija Poljak 3, Filip Francetić 2, Mihael Vučić 1, Toni Marinić 1 i Kristian Matijašić 1. Igrali su još :Karlo Magdić, Denis Stipetić, Lovro Petrušić. Vratarskim angažmanom i većim brojem obrana iskazali su se golmani David Stipetić, David Kučinić i Josip Vučić.

Naši rukometaši sljedeću utakmicu igraju u Puli protiv Arene 2.