Aktualno Sport

Rukometaši zaustavljeni u Kašteliru

Rukometaši Ogulina odigrali su u nedjelju 18.studenog prvenstvenu utakmicu u Kašteliru protiv ekipe 28. April. Utakmicu su naši rukometaši izgubili 23:21. Prvih trideset minuta rukometaši Ogulina dominirali su parketom jer su čvrstom obranom zaustavili protivnike koji nisu imali riješenje na njihovu igru. Svaki segment igre funkcionirao je besprijekorno, te se na odmor otišlo s prednošću od 4 gola za Ogulin. U nastavku na parket izlazi opuštenija ekipa Ogulina koju je protivnički golman dobro pročitao, zaustavivši većinu njihovih udaraca na gol. Domaćini su svaku grešku naših rukometaša kažnjavali kontrama iz kojih su postizali lake golove. Nervoza zbog neobjašnjivog pada utakmicu je uvela u neizvjesnost iz koje su bolji kraj izvukli rukometaši iz Kaštelira. Nažalost ovaj poraz je naše rukometaše povukao na 4.mjesto, a do kraja prvog djela sezone imaju prilike za popravak i povratak u sam vrh.
Golove u Kašteliru su postigli : David Stipetić 12, Andrija Gaši 5, Marko Poljak 2, Luka Turković 1, Lovro Petrušić 1.Igrali su Toni Puškarić, Andrija Poljak i Karlo Blašković.Branili su : David Kučinić i David Stipetić.
Slijedeće kolo naši rukometaši igraju u subotu u 19:00 sati protiv ekipe Selce u Ogulinu. (D.D.)