Odlični rezultati ogulinskih gimnastičara

U Slavonskom Brodu održano je 27. Višebojsko prvenstvo Hrvatske u muškoj i ženskoj sportskoj gimnastici za mlađe kategorije, te 18. završnica kupa Hrvatske. Mogla se vidjeti borba za odličja u A programu u kojem su se natjecali i naši, ogulinski gimnastičari.

Za Ogulinski sokol natjecali su se: Rudi Vuković, univerzalni program mlađi kadeti koji je osvojio 6. mjesto,  Karlo Karaga, mlađi junior A program, osvojivši  2. mjesto, te Luka Vuković, mlađi junior A program koji je osvojio 1. mjesto!

Ovim rezultatima, naši gimnastičari potvrdili su svoju dominaciju u ovom sportu, jer već nekoliko godina za redom osvajaju najviša odličja u državi u različitim
dobnim skupinama.
Moramo spomenuti i Marinka Jurašića, glavnog trenera, koji iz generacije u generaciju zadnjih dvadesetak godina stvara državne prvake.