Odbojkašice na teškom gostovanju

OK Plavi Zmaj – OK Ogulin 3:2 (21:25 ; 25:10 ; 25:13; 21:25 ; 15:7.)

Jučer je odigrana utakmica 8. kola 3. Nacionalne odbojkaške lige sjever skupine jug u Dugoj Resi gdje su naše odbojkašice igrale protiv OK Plavi Zmaj. Izgubile su 3:2, po setovima 21:25 ; 25:10 ; 25:13; 21:25 ; 15:7.
Inače Plavi Zmaj je prvoplasirana ekipa lige i do sad u sedam kola nisu izgubili ni jedan set. Prvi set su Ogulinge prikazale svoju vjerojatno najbolju igru ove sezone, od početka  povele i tu razliku zadržale do kraja seta. Drugi i treći set domaćim pokazuje zašto je najbolja ekipa lige i s lakoćom dobiva ta dva seta. Četvrti set se OK Ogulin se opet podiže u igri i uspijeva u izjednačenoj igri privesti set u svoju korist. Nažalost za potpuni preokret i veliko iznenađenje nije bilo snage i koncentracije i domaćin dobiva peti set. Ogulinke su zadovoljne i osvojenim bodom na ovom teškom gostovanju.
Za OK Ogulin su nastupile: Petra Turkalj, Sara Kosanović, Klara Meašić, Iva Grgurić, Sara Rendulić, Verona Bosnić, Hana Turković, Nika Stipetić i Lorena Puškarić.
Slijedeće kolo ogulinske odbojkašice igraju na domaćem terenu protiv OK Petrinja 2