Aktualno Sport

Rukometaši pobijedili u zadnjoj minuti

Rukometaši Ogulina u subotu, 2.prosinca u Umagu su odigrali prvenstvenu utakmicu 9.kola 3.Hrl-zapad protiv momčadi Umaga.Naši rukometaši u posljednjoj minuti postigli su pogodak za pobjedu, 26:27.U prvom djelu utakmice naši rukometaši lovili su zaostatak od 4 pogotka koje su u nastavku pretvorili u svoju prednost.U posljednje minute ulaze s izjednačenim rezultatom koji je pogotkom našeg rukometaša na samom isteku utakmice pretvoren u pobjedu.
Ovom utakmicom naši rukometaši su u samom vrhu lige,a naredno kolo igraju u Ogulinu u nedjelju, 10.prosinca
Golove protiv Umaga su postigli:David Stipetić 8, Andrija Gaši 6, Toni Puškarić 6, Andrija Poljak 3, Lovro Petrušić 3 i Marko Poljak 1. Igrali su:Denis Stipetić, Toni Marinić i karlo Blašković,a izvrstan golmanski dan imao je David Kučinić. (D:D.)