TKD Ogulin 3 zlatne i tri brončane medalje

TKD Ogulin je nastupio na međunarodnom turniru „17. M-2 2019 “ u Vrbovcu na kojem je nastupilo 288 natjecatelja iz 51 kluba i 5 država u disciplini sportska borba i kick.
Za TKD Ogulin nastupili su u sportskoj borbi:
-Kadet Antonijo Šnajder, kategorija -33 kg pobjedio je u četvrtfinalnoj, a izgubio je u polufinalnoj borbi i osvojio je 3.mjesto odnosno brončanu medalju. Antoniju je ovo prvi nastup u dobnoj skupini kadeta i izvrsno se je snašao.
-kadetkinja Valentina Manojlović, kategorija -29 kg pobijedila je u finalnoj borbi i osvojila je 1.mjesto odnosno zlatnu medalju. I Valentini je ovo prvi nastup u dobnoj skupini kadeta i izvrsno se je snašla. Njezina borba je bila jedna od žešćih s puno prevrata u vodstvu, naime Valentina je prve dvije runde gubila, a onda je u trećoj rundi žestoko napala protivnicu koja joj je istom mjerom uzvratila ali je Valentina bila bolja i pobijedila je s 30:29
-kadet Josip Šnajder, kategorija -53 kg pobijedio je u četvrtfinalnoj, polufinalnoj i finalnoj borbi i osvojio je 1.mjesto odnosno zlatnu medalju,
-kadet Nikola Paušić, kategorija -53 kg izgubio je u polufinalnoj borbi i osvojio je 3.mjesto odnosno brončanu medalju
-juniorka Helena Dujmić, kategorija -52 kg pobijedila je u polufinalnoj i finalnoj borbi i osvojila je 1.mjesto odnosno zlatnu medalju. Heleni je ovo prvi nastup u dobnoj skupini juniora koji je odradila onako kako to ona zna. Žestoko, pametno i atraktivno. Prva protivnica bila joj je iz Slovenije koju je pobijedila s 18:9 a drugu protivnicu iz Slovačke pobijedila je s 26:4 i pri tome je pokazala zašto je bila prva na kadetskom prvenstvu Hrvatske 2018. i druga na Kadetskom prvenstvu Evrope 2018. u svojoj kategoriji.
-seniorka Ana Kučinić, kategorija +67kg, izgubila je u polufinalnoj borbi i osvojila je 3.mjesto odnosno brončanu medalju
TKD Ogulin je s osvojene 3 zlatne i 3 brončane medalje u ukupnom poretku zauzeo 7. mjesto od ukupno 51 kluba koliko ih je nastupilo u sportskoj borbi.