Pobjeda ogulinskih rukometaša

RK Ogulin – RK Mrk Buje 36:22

Rukometaši Rukometnog kluba Ogulin odigrali su u subotu prvenstvenu utakmicu 3.Hrl -zapad protiv momčadi Mrk Buje.

Pred više od 200 gledatelja rukometaši su domaćoj publici priredili jednu lepršavu utakmicu u kojoj je pitanje pobjednika bilo jasno od prve minute. Naši rukometaši kontrolirali su svih 60 minuta brzim napadom uz čvrstu obranu na koju protivnik nije imao riješenje. U konačnici pobjedili su rezultatom 36:22.
Golove su postigli: David Stipetić 8, Filip Gašparović 5, Toni Puškarić 4, Luka Turković 4, Kristian Matijašić 4, Antonio Drašković 3, Andrija Poljak 3, Marko Poljak 2, Karlo Blašković 2 i Alen Stipetić 1. U utakmici su igrali još :Toni Marinić, Filip Francetić i Lovro Petrušić, a sjajne golmanske poteze pokazali su David Stipetić, David Kučinić i Josip Vučić. Nakon još jedne pobjede naši rukometaši su u samom vrhu ljestvice 3.HRL-zapad, a naredno kolo putuju u Rovinj na utakmicu potiv istoimenog protivika. (D.D.)