Tri zlata i srebro za Tkd Ogulin

Članovi  Tkd Ogulin nastupili su na međunarodnom turniru ”PLEMENITI TURNIR ZAPREŠIĆA 2019.” koji se je održao u Zagrebu, a na kojem se je nastupilo 374 natjecatelji iz 59 klubova i 5 država u sportskoj borbi.

Ostvareni su sljedeći rezultati:

ANTONIJO ŠNAJDER pobijedio je u finalnoj borbi i osvojio je 1. mjesto odnosno zlatnu medalju.

MARIJA KRZNARIĆ pobijedila je u finalnoj borbi i osvojila je 1.mjesto odnosno zlatnu medalju.

NIKOLA PAUŠIĆ pobijedio je u polufinalnoj, a izgubio u finalnoj borbi od klubskog kolege Josipa i osvojio je 2.mjesto odnosno srebrnu medalju.

JOSIP ŠNAJDER pobijedio je u polufinalnoj i finalnoj borbi i osvojio je 1. mjesto odnosno zlatnu medalju.

Tkd Ogulin je s osvojene 3 zlatne i jednom srebrnom medaljom zauzeo u ukupnom poretku 14 mjesto od 59 klubova koji su nastupili u sportskoj borbi. (foto:TkdZaprešić)