Nogometni rezultati vikenda

1.ŽNL, 22.kolo
DOBRA – ZRINSKI OZALJ 5:1
U 22. kolu Prve županijske lige nogometaši Ogulina trebali su igrati u Karlovcu protiv Ilovca, no Ilovac je zatražio odgodu pa će se ova utakmica igrati 8.svibnja.
Nogometaši Dobre ugostili su momčad Zrinskog iz Ozlja, i u najboljoj utakmici ovog proljeća uvjerljivo su pobijedili sa 5:1. Golijada je započela već u 12.minuti golom Andreja Cindrića, samo 4 minute kasnije Nenad Prebežić povisio je na 2:0, a u 30.minuti i na 3:0, što je bio rezultat 1.poluvremena. U nastavku reže su mirovale sve do 15 minuta prije kraja, najprije su gosti smanjili na 3:1, a zatim su Dejan Verić i Andrej Cindrić sa još dva gola postavili konačnu uvjerljivu i visoku pobjedu od 5:1.
U ostalim utakmicama Slunj je pobjedom u Draganiću privremeno smanjio bodovni zaostatak za Ogulinom. Gledatelji u Draganiću vidjeli su pravu golijadu – poveli su Slunjani 4:0, domaći smanjili na 4:3, a gosti na koncu slavili rezultatom 5:4. U derbiju kola u Dugoj Resi također je bilo vrlo zanimljivo. Croatia ’78 je na poluvrijeme odnijela minimalnih 1:0, Dugorešani su u nastavku preokrenuli na 2:1, ali od 83. do 88. minute Žakanjci zabijaju tri pogotka i odnose bodove s konačnih 4:2. U izravnom dvoboju za 5. mjesto ljestvice Vojnić ’95 je na Turnju s 2:1 pobijedio domaću Koranu.
Na tablici uvjerljivo vodi Ogulin sa 56 bodova i utakmicom manje, 11 više od drugoplasiranog Slunja, dok je Dobra na 7.mjestu sa 26 boda.
Kolo 23 (05.05..2019 17:00): Ogulin – Draganić, Vojnić 95 – Dobra

2.ŽNL, 21.kolo
OŠTARIJE – VRLOVKA 5:0
MLADOST – ŠIŠLJAVIĆ 1:1
Vodeći Vatrogasac uvjerljivo ‘gazi’ prema naslovu prvaka Druge županijske lige i povratku u viši rang. U ovom kolu se ‘prošetao’ Belavićima i slavio protiv domaćeg VOŠK-a sa čak 7:0. U derbiju 21. kola drugoplasirani Krnjak Barilović je s 2:1 na svom igralištu pobijedio trećeplasiranu novigradsku Dobru.
Vrlo uvjerljivi bili su domaćini u Zvečaju i Oštarijama. Mrežnica je sa 7:1 slavila protiv Kupe, a Oštarije s 5:0 protiv Vrlovke. Cetingrad je s 3:1 upisao domaću pobjedu nad Frankopanom, istim je rezultatom rečička Mladost odnijela sva tri boda s gostovanja kod Petrove Gore, a dvoboj u Zagorju Ogulinskom između Mladosti i Šišljavića završen je podjelom bodova 1:1.
Na tablici vodi Vatrogasac sa 59 bodova, Oštarije su na 4.mjestu sa 36 bodova, a Mladost iz Zagorja je pretpolsljednja, 13-ta sa 10 bodova.
U 22.kolu Oštarije igraju u Donjem Mekušju protiv Kupe (5), a Mladost iz zagorja gostuje kod Mladosti u Rečici (12.)

MLADI
Mlađe kategorije nisu igrale zbog loših vremenskih prilika.
Juniori, 1.ŽNL, 16.kolo: Vojnić 95 – Dobra 0:2 (Anđelo Kirasić i Luka Matešić), Zrinski Ozalj – Ogulin 2:1 (Nikica Velić)
Pioniri, 1.ŽNL, 16.kolo: Duga Resa – Dobra 1:6 (Turković Filip 2, Brozović Marko, Mamić Luka, Maslač Domagoj i Popović Ivica 1 gol), Slunj – Ogulin 1:9 (Luka Kučinić 4, Albin Turković 2, Viktor Mrvoš, Mihael Bičanić i Lovro Vukelja 1)
Mlađi Pioniri, 1.ŽNL, 15.kolo: Duga Resa – Dobra 6:1 (Emilio Piškur), Slunj – Ogulin 0:10 (Stipe Mihalić 3, Marko Cazin 2, Ivan Barko, Josip Sabo, David Kolić, Dominik Kurelac i Goran Vignjević 1)
Limači, 12.kolo: Vatrogasac – Dobra 1:7 (Stipetić Roko 2, Kasunić Ivan,Trifković Dorijan, Brozović Toni, Pribanić Sani i Mamić Toni 1 gol)