Nogometni rezultati vikenda

1.ŽNL, 23.kolo


OGULIN – DRAGANIĆ 5:1
VOJNIĆ ’95 – DOBRA 4:1
Ngometaši Ogulina ugostili su u 23.kolu 1.ŽNL posljednjeplasiranu momčad Draganića i prema očekivanju, uvjerljivo su pobijedili sa 5:1. Doduše, nakon 1.poluvremena bilo je neriješeno 1:1, Ogulin je poveo golom Veselića, a gosti su kasnije izjednačili nakon jedne brze kontre. U nastavku se otvorilo, Poljaci su zabili 4 gola, po 2 Patrik i Marko.
Nogometaši Dobre gostovali su u Vojniću, gdje su izguibili od momčadi Vojnić 95 sa 4:1.
Kolo 23:
Vojnić ’95 – Dobra (SP) 4 : 1
Zrinski-Ozalj – Ilovac 0 : 5
Ogulin – Draganić 5 : 1
Slunj – Duga Resa 1929 7 : 1
Croatia ’78 – Korana

LJESTVICA 1. ŽNL NSKŽ

  1. Ogulin 22 19 2 1 113:29 59
  2. Slunj 23 15 3 5 56:39 48
  3. Croatia ’78 22 12 3 7 50:34 39
  4. Vojnić ’95 23 9 6 8 42:61 33
  5. Duga Resa 1929 23 9 5 9 35:43 32
  6. Korana 22 9 2 11 36:44 29
  7. Dobra (SP) 23 7 5 11 36:53 26
  8. Ilovac 22 7 3 12 33:42 24
  9. Zrinski-Ozalj 23 6 4 13 34:52 22
  10. Draganić (-1) 23 2 3 18 22:60 8

Kolo 22 (08.05.2019 17:30): Ilovac – Ogulin
Kolo 24 (12.05.2019 17:30): Duga Resa 1929 – Ogulin, Ilovac – Dobra (SP)

2.ŽNL, 22.kolo


KUPA – OŠTARIJE 0:5
MLADOST (R) – MLADOST (Z) 6:1
Kolo 22:
Šišljavić – Cetingrad 2 : 0
Frankopan – Mrežnica 1 : 4
Kupa – Oštarije 0 : 5
Vrlovka – Krnjak Barilović 1 : 2
Dobra (N) – VOŠK 3 : 1
Vatrogasac – Petrova gora 13 : 0
Mladost (R) – Mladost (Z) 6 : 1

LJESTVICA

  1. Vatrogasac 22 20 2 0 87 16 +71 62
  2. Krnjak Barilović 22 18 0 4 79 33 +46 54
  3. Dobra (N) 22 12 4 6 61 31 +30 40
  4. Oštarije 22 11 6 5 37 24 +13 39
  5. Mrežnica 22 11 2 9 54 48 +6 35
  6. Kupa 22 9 4 9 52 55 -3 31
  7. Vrlovka 22 9 3 10 47 43 +4 30
  8. Šišljavić 22 9 2 11 37 44 -7 29
  9. Cetingrad 22 8 4 10 36 42 -6 28
  10. Mladost (R) 22 8 2 12 39 45 -6 26
  11. VOŠK 22 7 4 11 40 64 -24 25
  12. Frankopan 22 7 3 12 35 51 -16 24
  13. Mladost (Z) (-3) 22 3 4 15 22 64 -42 10
  14. Petrova gora 22 1 2 19 18 84 -66 5

Kolo 23 (12.05.2019 17:30): Mladost (Z) – Vatrogasac, Oštarije – Frankopan

MLADI
Mlađe kategorije nisu igrale zbog loših vremenskih prilika.
Juniori, 1.ŽNL, 17.kolo: Ogulin – Vojnić 95 3:6 (Nikica Velić 2, Borna Salopek 1)
Pioniri, 1.ŽNL, 16.kolo:
Mlađi Pioniri, 1.ŽNL, 15.kolo:
Limači, 13.kolo: Vatrogasac – ŠNO 2:7 (Ivan Turkalj 3, Matej Vukelja 2, Robert Sabljak 2)

Facebook Comments