Rezultati tenisa

24.– 30.06.2019.
Aspria Tennis Cup Trofeo BCS Milan €46,600 +H, Italy
Najbolji ogulinski tenisač Ante Pavić nastupio je prošli tjedan u Milanu na turniru Aspria Tennis Cup Trofeo u igri parova sa Tomislavom Brkić iz BiH i nakon odlične igre osvojili su 1.mjesto. Nakon što su prošli s tri pobjede do same završnice, u finalu su igrali protiv bugarsko-talijanskog para Vasilevski-Vavassori te i njih pobijedili sa 2:0, po setovima je bilo 7:6, 6:2.
1. kolo: Pavić A(CRO)/Brkić T(BiH) – Podlipnik H(CHI)/Weissborn T(AUT) 6:3 6:4
1/4 finale: Pavić A(CRO)/Brkić T(BiH) – Bonadio R(ITA) – Heyman C(BEL) 6:3 6:1
1/2 finale: Pavić A(CRO)/Brkić T(BiH) – Behar A(URU)/Escobar G(ECU) 7:5 6:3
finale: Pavić A(CRO)/Brkić T(BiH) – Vasilevski A(BLR)/Vavassori A(ITA) 7:6(6) 6:2

Tennis Europe- Marin Šuica junior open 16, Čakovec
Mladi ogulinski tenisač Roko Stipetić igrao je na međunarodnom Tennis Europe turniru u Čakovcu do 16 godina nastupio je u pojedinačnoj konkurenciji tenisač TK Ogulin Roko Stipetić i došao do četvrtfinala. Roko je u 1.kolu pobijedio Austrijanca Schoefera sa 6:1, 6:4, zatim u 2.kolu Bornu Jagetića sa 6:0, 6:2, te u 3.kolu Ademovića iz BIH sa 6:3, 6:3. U četvrtfinalu je igrao protiv Austrijanca Jana Kobierskog i nakon velike borbe izgubio u 3 seta, :6, 6:4, 2:6.
1. kolo: Roko Stipetić – Philipp Schoefer (AUT) 6:1 6:4
2. kolo: Roko Stipetić – Borna Jagetić(CRO) 6:0 6:2
3. kolo: Roko Stipetić – Muhamed Ademović (BiH) 6:3 6:3
1/4 finale: Roko Stipetić – Jan Kobierski (AUT) 0:6 6:4 2:6

OP Rijeke do 14 godina, 29.-30.06.2019.
Član TK Ogulin Kristijan Kolić odlično je igrao na Otvorenom prvenstvu Rijeke do 14 godina, nakon 2 pobjede stigao je do finala i tek tu izgubio od Emanuela Ivkića iz Opatije sa 5:7, 5:7. Na turniru je igrao i Luka Neralić, no on je izgubio u četvrtfinalu kasnijeg pobjednika turnira Ivkića sa 0:6, 6:2, 4:6. Kristijan Kolić igrao je i u paru sa Popovićem te također osvojio 2.mjesto izgubivši u finalu.
Pojedinačno, 1. kolo: Luka Neralić i Kristijan Kolić – slobodni
1/4 finale: Luka Neralić – Emanuel Ivkić (OPA) 0:6 6:2 4:6, Kristijan Kolić – Marino Martinović (KVA) 6:0 6:1
1/2 finale: Kristijan Kolić – Maroje Fraćin (KVA) 6:2 6:1
finale: Kristijan Kolić – Emanuel Ivkić (OPA) 5:7 5:7
Parovi, 1/2 finale: Kolić/Popović – Klarić/Zorica 6:1 6:0
finale: Kolić/Popović – Fraćin/Ivkić 2:6 2:6

Sportske igre mladih, Savudrija 22.-25.06. 2019.
Na završnom turniru Sportske igre mladih u Savudriji nastupila su tri člana TK Ogulin, Deni Brozović, Tatjana Paskaš i Iris Božičević. Najbolji rezultat ostvario je Deni Brozović, koji je osvojio 1.mjesto u konkurenciji dječaka rođenih 2008.godine. Tatjana Paskaš osvojila je 5.mjesto u istom godištu djevojčica, a Iris Božičević bila je treća u kategoriji djevojčica godišta 2009. I mlađih.

Kup malog medvjeda 12,
Zagreb 29.06-01.07.2019.
Na Kupu malog medvjeda u Zagrebu do 12 godina nastupila su četiri člana TK Ogulin, Deni Brozović, Ivan Hasan, Dominik Petrušić i Marinela Mihalić. Najbolji rezultat postigao je Deni Brozović, koji je stigao do četvrtfinala, dok su Dominik Petrušić i Ivan Hasan izgubili u osmini finala. Marinela Mihalić izgubila je u 2.kolu.
Dječaci pojedinačno, 1. kolo: Dominik Petrušić, Deni Brozović i Ivan Hasan slobodni
2. kolo: Dominik Petrušić – Tristan Sudar (MDV) 6:3 6:3, Deni Brozović – Luka Klepec (VRB) 6:1 7:6(3), Ivan Hasan – Antonio Tolić (BRO) 6:1 6:0
1/8 finala: Deni Brozović – Dominik Petrušić 6:1 6:4, Ivan Hasan – Ivan Maraković (ITE) 0:6 0:6
1/4 finale: Deni Brozović – Luka Štih (FUT) 2:6 3:6
Parovi, 1. kolo: Brozović/Petrušić – Božićević/ Šagovac 2:6 3:6, Hasan/Tavić – Pokupec/Stipčević- 6:1 7:5
1/2 finale: Hasan/Tavić – Mesarić/Vrbnjak 6:2 6:2
finale: Hasan/Tavić – Božičević/Šagovac 01.07.2019.
Djevojčice pojedinačno, 1. kolo: Marinela Mihalić – Lea Joković (BOK) 4:6 6:2 6:2
2. kolo: Marinela Mihalić – Sara Kraljević (TWE) 1:6 2:6
Parovi, 1. kolo: Mihalić/Joković – Čorić/Šaban 0:6 0:6