Roko Stipetić osvojio je Tennis Europe Turnir

Tenisači Ogulina igrali su na seniorskom prvenstvu Hrvatske koje se održavalo prošli tjedan u Čakovcu. Ivan Karlo Ban probio se do 2.kola u kojem je izgubio od Bože Baruna iz TK Resnik sa 6:0, 6:2, a u parovima sa Antonićem iz Zagreba probio se do polufinala, te su osvojili brončanu medalju. Kod seniorki, Franka Antonia Sindičić ispala je u 1.kolu pojedinačno i u parovima.
Tenisač Ogulina Roko Stipetić osvojio je Tennis Europe Turnir vrlo visokog 3.ranga, Adriatic Kup u Velom Lošinju u konkurenciji 16-godišnjaka.

Naš Roko (4. nositelj) je u završnom dvoboju nadvisio prvog nositelja Slovaka Petera Nada 2:6 7:6(4) 6:1.
Roki je ovo drugi naslov na Tennis Europe turnirima, prvi u pojedinačnoj konkurenciji nakon što je ove godine na TE turniru u Zenici slavio u parovima.

Njegov mlađi brat, Anton Stipetić, igra u Austriji na Tennis Europe teniskom turniru do 12 godina, gdje se odličnom igrom i sa dvije pobijede plasirao u glavni turnir koji počinje danas.