Poraz košarkaša u Sisku

3.HKL centar, 9.kolo
SISAK – OGULIN 86:76
(22:17, 30:19, 12:16, 22:24)
Košarkaši Ogulina igrali su u 9.kolu 3.HKL centar u subotu u Sisku gdje su izgubili od domaće momčadi sa 86:76. Sve je izgubljeno već nakon 1.poluvremena, kojeg su domaći dobili sa 52:36. Posljednje dvije četvrtine košarkaši Ogulina su dobili (16:12, 24:22), ali veliki zaostatak nisu mogli dostići.
Igrali su: Potjeh Kurtović 24, Matej Blašković 17, Marko Francetić 13, Ivan Magdić 8, Miljan Vorkapić 8, Milan Jovetić 6, Lovro Božičević 0, Filip Cindrić 0, Filip Bikić 0.
Košarkaši Ogulina su sa 5 pobjeda i 3 poraza u sredini tablice.

3. kadetska liga, 11.kolo
ŠANAC – OGULIN 121:38
Ogulin: Petar Kljajić 12, Sven Salopek 11, Dario Lovrić 7, Ivor Hudurović 3, Šimun Gerovac 3, Jakov Kučinić 2, Leon Vidaković 0, Tibor Mrvoš 0, Nenad Marjanović 0, Dražen Grgurić 0.
Tablica: 7.Ogulin sa 1 pobjedom i 8 poraza (od 7 klubova)

Dječaci U-13, 2.liga, 5.kolo
Dječaci KK Ogulin U13 su nakon 5.kola 2.lige na 2.mjestu (od 7 klubova) sa 3 pobjede i 1 porazom.
Slijedeće kolo dječaci imaju slobodno kolo te nastavak natjecanja ih čeka 1.2.2020. A prije toga idu na međunarodni turnir u Klagenfurt 21.12.2019. (D.P.)