Prvenstvo grada Ogulina u stolnom tenisu

Prvenstvo je bilo jače i kvalitetnije u odnosu na proteklo.

U organizaciji STK Klek-a održano je Otvoreno pojedinačno prvenstvo grada Ogulina u stolnom tenisu u sklopu božićnih blagdana na kojem je sudjelovalo 14 stolnotenisača. Igrači su podijeljeni u grupe, igrali su svaki sa svakim, potom sistemom na ispadanje. Ovo prvenstvo je bilo jače i kvalitetnije u odnosu na proteklo, uz dosta izjednačenih i neizvjesnih mečeva. U finalu prvenstva sastala su se dva brata, Filip i Andrej Dubić, koji je branio titulu prošlogodišnjeg prvaka. U neizvjesnom susretu ipak je prevagnulo iskustvo i veće znanje Andreja Dubića koji je na kraju slavio rezultatom 3 : 1 u setovima. Treće mjesto osvojio je Deni Turković koji je sa 3 : 0 pobijedio Filipa Kučinića. Tako je Andrej Dubić na godinu dana zadržao u vlasništvu prijelazni pehar. Nakon prvenstva igrači su se nastavili družiti uz prigodni domjenak. Na kraju godine uprava kluba STK Klek-a opremila je svoje igrače novom opremom.

Nakon odigranog jesenskog dijela, tj. 6. kola, stolnotenisači Kleka od 12 klubova sa desetog popeli se na 8. mjesto 2.HSTL Sred.Hrvatske, sa osvojenih 13 bodova.
Proljetni dio prvenstva nastavlja se 18.01.2020. god. u kojem stolnotenisači Kleka dočekuju vodeći STK Duga Resa.