Rukometaši u nastavak prvenstva sa pobjedom

2.HRL zapad, 10.kolo
OGULIN – KARLOVAC II 29:28
Nakon zimske pauze u nedjelju je nastavljeno prvenstvo 2.HRL zapad utakmicama 10.kola, a rukometaši Ogulina igrali su u Karlovcu protiv druge momčadi prvoligaša Karlovca. U 1.poluvremenu, dok su imali snage, ogulinski rukometaši igrali su odlično i taj dio dobili sa 17:13. U 51. minuti golom Ćelića Karlovac II dolazi do izjednačenja (25:25), a dvije minute kasnije Karlovčani kradu loptu u obrani i u kontranapadu preko Boke dolaze do 28:27. Ogulinci u sljedećem napadu iz zicera pogađaju gredu, ali tada na scenu stupa sjajni David Kučinić. Brani napad Karlovca i nudi svojim suigračima priliku za izjednačenje, ali oni je ne koriste. Potom upisuje novu obranu, nakon koje Stipetić poravnava na 28:28. Kučinić zatim ponovo zaustavlja karlovački napad, ali Ogulinci pogađaju vratnicu. Ogulinska ‘jedinica’ potom bilježi novu obranu, a 50 sekundi prije kraja Andrija Poljak zabija za 29:28. Kučinić brani i sljedeći pokušaj Karlovčana, Puškarić zarađuje treće isključenje, Ogulinci kreću u napad, ali pod presingom Karlovčana brzo gube loptu. Požega 23 sekunde prije kraja zove minutu odmora, nakon koje karlovački rukometaši kreću u posljednji napad. Izrađuju akciju za lijevo krilo, ali Kučinić upisuje novu obranu i donosi Ogulincima oba boda.
Nakon ove pobjede rukometaši Ogulina su na 5.mjestu Ogulin je sa 3 pobjede i 5 poraza, a idući vikend u 11.kolu opet igraju u Karlovcu, protiv 2-plasirane momčadi Dubovac-Gaze. (D.P)