Aktualno Sport

Karlovčani pobjednici kupa NS Karlovačke županije

“Karlovac 1919” pobjednik je Hrvatskog nogometnog kupa za područje Nogometnog saveza Karlovačke županije. Karlovčani su pobijedili u finalnoj utakmici na Stadionu “Branko Čavlović Čavlek” momčad “Duge Rese 1929” s 3:0 te slavili petu godinu zaredom. Pogotke su postigli Antonijo Turkalj u 15. minuti, Toni Kurečki u 30. minuti iz kaznenog udarca i Luka Basar u 73. minuti.
“Karlovac 1919” nastupio je u sljedećem sastavu: Bermanec, Pahanić (od 55. Mihalić), Vratarić, Basar, Mićunović, Daniel Marinić (od 76. Ramić), Kelava (od 67. Popovački), Kurečki (od 67. Veselić), Maletić, Prpić i Turkalj (od 76. Šprajcer).
Za “Dugu Resu 1929” igrali su: Peraković, Pušić (od 82. Blašković), Jaković, Topolnjak, Vrbanić, Polović (od 46. Brbot), Halavanić, Matuzić (od 79. Fudurić). (info/foto:FacebookNSKažupanije)