Nogomet – Poraz Ogulina, pobjeda Dobre

Prva županijska liga – 10.kolo
VOJNIĆ 95 – OGULIN 3:1
DOBRA – CROATIA 78 2:1
Nogometaši Ogulina gostovali su u 10. kolu Prve županijske lige u Vojniću, gdje su neočekivano izgubili sa 3:1. Domaći su već u prvih 15 minuta poveli 3:0, a Ogulinci su u nastavku uspjeli samo smanjiti golom Marka Poljaka na konačnih 3:1. Ovom pobjedom Vojnićani su preskočili Ogulince i Žakanjce i zasjeli na 3. poziciju ljestvice.
Nogometaši Dobre ugostili su Croatiju 78, koja je u Svetom Petru otišla na poluvrijeme s vodstvom 1:0, ali u nastavku susreta Dobra je preokrenula i uzela sva tri boda pobjedom 2:1. Golove za pobjedu Dobre postigli su Antonio Bajt i Luka Mamić.
U ostalim utakmicama ovog kola Duga Resa je pobijedila Zrinski Ozalj sa 5:0, Vatrogasac je u gostima pobijedio momčad Ilovca sa 2:0, kao i Mladost iz rečice Koranu sa 2:1.
Na tablici sada vode Vatrogasac i Duga Resa sa 25 bodova, Ogulin je četvrti sa 19, a Dobra sedma sa 9 bodova. U idućem 11.kolu (nedjelja, 15,30) Ogulin će ugostiti Mladost iz Rečice (6.), a Dobra gostuje u Gornjem Mekušju kod Vatrogasca.

tam sport 1

 

Druga županijska liga – 9.kolo
CETINGRAD – OŠTARIJE 3:2
PLAŠKI – PETROVA GORA 1:2
U 9.kolu 2. Županijske lige, nogometaši Oštarija gostovali su u Cetingradu i izgubili sa 3:2 (Ivan Brozović i Alen Cazin), dok je u derbiju začelja u Plaškom momčad Petrove Gore pobijedila domaće sa 2:1.
U ostalim utakmicama Dobra (N) – Kupa 2:0, Mrežnica – šišljavić 4:4, barilović – Frankopan 2:0, Draganić – Vrlovka 1:4.

tab s 2

Na tablici vodi Dobra iz Novigrada sa 25 bodova, Oštarije su sedme sa 11, a Plaški 12-ti sa 4 boda.
U idućem 10.kolu Oštarije će ugostiti Petrovu Goru, a Plaški gostuje u Kamanju kod Vrlovke.

MLADI
1.ŽNL juniori, 7.kolo: Ogulin – Croatia 78 8:1 (Mateo Jurković 5, Dominik Domitrović 2, Luka Bokulić 1), Vojnić 95 – Dobra 0:5 (Ivica Popović 2, Luka Mamić, Emilio Piškur i Matija Hudurović 1)
U utorak, 13.10.2020. juniori Dobre igrali su po prvi puta finale HNK NSKŽ-a: u Karlovcu protiv juniora Karlovca 1919 izgubili su sa 6:0, te osvojili pehar za 2.mjesto.
1.ŽNL, pioniri, 7.kolo: Slunj – Dobra 2:5 (Borna Trifković i David Stipetić po 2 te Vedran Kratofil 1), Karlovac 1919 – Ogulin 2:3 (David Kolić 2, Stipe Mihalić 1)
1.ŽNL, mlađi pioniri, 7.kolo: Karlovac 1919 – Ogulin 1:1 (Matej Vukelja 1), Slunj – Dobra 0:0
2.ŽNL, ml.pioniri, 7.kolo: ŠN Ogulin – Draganić 0:2
Limači, 1.ŽNL,7.kolo: Korana – ŠN Ogulin I 3:0, Mladost Rečica – Dobra 0:8 (Ivor Turković 3, Sani Pribanić i Antonio Andrić 2 te Petar Stipetić 1)
Limači, 2.ŽNL, 7.kolo: Ilovac II – ŠN Ogulin II 2:0
Karlići, 1.ŽNL, 7.kolo: Karlovac I – ŠN Ogulin 7:0 (D.P.) (foto:ilustracija)

Facebook Comments