Nogomet – Rezultati 1. i 2. županijske lige

Prva županijska liga – 11.kolo
OGULIN – MLADOST (R) odgođeno
VATROGASAC – DOBRA 4:0
Koronavirus je stigao i u nogomet: u 11.kolu nogometaši Ogulina trebali su igrati u Ogulinu protiv Mladosti iz Rečice, no utakmica je odgođena zbog prodora koronavirusa u ogulinsku momčad.
Nogometaši Dobre gostovali su kod drugoplasiranog Vatrogasca u Gornjem Mekušju i uvjerljivo izgubili sa 4:0.
U ostalim utakmicama ovog kola vodeća Duga Resa je pobijedila u Žakanju Croatiu 78 sa 6:0, do ovog kola posljednjeplasirani Zrinski Ozalj na svom je igralištu u Malom Erjavcu iznenadio trećeplasiranu momčad Vojnića ’95 i pobijedio sa 3:1, a u Karlovcu su Ilovac i Korana igrali neriješeno 2:2.
Na tablici sada vode Vatrogasac i Duga Resa sa 28 bodova, Ogulin je četvrti sa 19, a Dobra sedma sa 9 bodova.

tab 1 l

 

Druga županijska liga – 10.kolo
OŠTARIJE – PETROVA GORA 2:0
VRLOVKA – PLAŠKI 5:2
U 10.kolu 2. Županijske lige, nogometaši Oštarija pobijedili su u Oštarijama sa 2:0 momčad Petrove Gore (Alen Gračanin 2), a Plaški je u Kamanju izgubio od Vrlovke sa 5:2.
U ostalim utakmicama Cetingrad – Dobra (N) 1:0, Šišljavić – Barilović 1:6, Frankopan – Draganić 0:3, Kupa – Mrežnica 3:3.
Na tablici vodi Cetigrad sa 26 bodova bod ispred Dobre iz Novigrada, Oštarije su pete sa 14, a Plaški 12-ti sa 4 boda.
U idućem 11.kolu (31.10. u 14,00) Oštarije gostuju u Novigradu kod Dobre, a u Plaškom igraju Plaški i Frankopan.

tab 2 l

 

 

MLADI
1.ŽNL juniori, 8.kolo: Ogulin – Dobra 1:0 (Alen Bosnić 1)
1.ŽNL, pioniri, 8.kolo: Ogulin – Slunj odgođeno, Dobra – Korana 3:0 (Noah Kirasić 2, Ag 1). 11.kolo: Ogulin – Dobra 4:1 (Stipe Mihalić 3, Goran Lisica 1/Noah Kirasić 1)
1.ŽNL, mlađi pioniri, 8.kolo: Ogulin – Slunj odgođeno, Dobra – Korana 2:5 (Roberto Požek i Valentino Paušić 1). 11.kolo: Ogulin – Dobra 6:1 (Ivan Turkalj 5, Antonio Brozović 1/Roko Stipetić 1)
2.ŽNL, ml.pioniri, 7.kolo: ŠN Ogulin – Draganić 0:2
Limači, 1.ŽNL,8.kolo: ŠN Ogulin I – Mostanje 6:2 (Niko Luketić 2, Gabrijel Vuković, Matej Cindrić, Ardijan Ferataj i Adrian Noa Pribanić 1), Dobra – Draganić 1:1 (Sani Pribanić 1)
Limači, 2.ŽNL, 8.kolo: VOŠK – ŠN Ogulin II 0:0
Karlići, 1.ŽNL, 8.kolo: ŠN Ogulin – Duga Resa 7:1 (Luka Cindrić 4, Maricela Owona, Ivano Poljak i Rico Ivčević 1) (D.P.)(foto:ilustracija)

Facebook Comments