Košarkaši Ogulina gostovali su u Zagrebu

Košarka – 3.HKL centar, 4.kolo
RUDEŠ BULLDOGS – OGULIN 103-72
(28-22, 27-11, 22-19, 26-20)
Košarkaši Ogulina gostovali su u 4.kolu 3.HKL Centar u Zagrebu protiv momčadi Rudeš Bulldogs gdje su izgubili sa 103:72 ili 31 poen razlike.
Utakmica je prelomljena u 2/4 koju su domaći dobili 16 poena razlike (poluvreme 55-33) u nastavku se igralo manje više ravnopravno ali ni blizu dovoljno dobro da utakmica uđe u kakvu takvu ne izvjesnost.
Treba izdvojiti kod Ogulina dobru partiju Blaskovića koji se vratio u sastav što jako veseli. 15 poena i 11 skokova nakon kraće pauze te prije svega jako dobra igra daju malo više širine momčadi u nastavku sezone. Košarkaši Ogulina igrali su oslabljeni bez Stošića, Francetića, Marina Kurtovića, Jovetića, Puljka… Teška sezona zbog čestih izostanaka oko korone i ozljeda puno igrača, jednostavno se jako teško uigrati na trenigu i uhvatiti neki ritam utakmica.
Za Ogulin su protiv Rudeša igrali Miljan Vorkapić 24, Matej Blašković 17, Davorin Rupčić 15, Franjo Vuković 4, Luka Koren 4, Marko Šporčić 4, Ivan Magdić 2, Potjeh Kurtović 2, Dario Lovrić 0, Marko Francetić 0, Šimun Gerovec 0.
Nakon 4.kola košarkaši Ogulina su na 6.mjestu od 7 klubova s jednom pobjedom i tri poraza. U 5.kolu košarkaši Ogulina igraju u velikoj sportskoj dvorani protiv Novog Zagreba. (D.P.) (foto:ilustracija)