Uvjerljivo pobijedili Gospićane

Hrvatski kup – 1.kolo

OGULIN – GOSPIĆ 42:31 (14:12)

Sinoć, u srijedu, je u ogulinskoj sportskoj dvorani odigrana utakmica 1.kola Hrvatskog kupa između rukometaša Ogulina i Gospića. Nakon izjednačenog 1.poluvremena, kojeg su ogulinski rukometaši ipak dobili sa 14:12, u nastavku su se razigrali i uvjerljivo pobijedili Gospićane sa 42:31 ili 11 golova razlike.

Golove za rukometaše Ogulina postigli su David Stipetić 14, Luka Turković 9, Andrija Poljak 7, Filip Cipek i Mihael Porubić po 4, Alen Stipetić 2 te Antonio Drašković i Denis Stipetić po 1 gol.

U subotu su rukometaš Ogulina trebali igrati u Rovinju utakmicu 8.kola 2. Hrvatske lige zapad, no zbog nekoliko rovinjskih igrača koji su zaraženi koronom, utakmica je odgođena.(D.P.)(foto:ilustracija)