Aktualno OG sada Ogulin

Od početka pandemije oboljelo 7% Ogulinaca

ogulin 3456 ist

Iz posljednjih pristiglih skupnih podataka o broju aktivnih slučajeva COVID19 u općinama i gradovima naše županije saznajemo da je došlo do daljnjeg pada ukupnog broja aktivnih slučajeva. Na dan 22.veljače u našoj županiji bilo je 67 aktivnih slučajeva korone što je za 4 manje nego prije dva tjedna. I dalje najviše aktivnih slučajeva ima Karlovac 33, drugi je Ozalj sa 10, a treći Slunj sa 7 aktivnih slučajeva. Ogulin je na 22.02. imao 3 aktivna slučaja, a čak 12 općina bilo je bez ijednog slučaja.
U našoj županiji je do 22.veljače ukupno od korone oboljelo 6719 osoba i to 3477 žena i 3242 muškaraca. Najveći grad županije, Karlovac imao je i najveći ukupni broj do sad oboljelih 3198, dok je u Ogulinu od korone ukupno oboljelo 971 osoba, 507 žena i 464 muškarca. Gledajući broj stanovnika Ogulina matematika kaže da je do sad oboljelo skoro 7% Ogulinaca. Nakon nekoliko dana bez novog slučaja korone u Ogulinu, u srijedu 24. veljače zabilježili smo jedan novi slučaj.

 

Posljednje objavljeno

Danas nastavljena školska godina

OgPortal

Teško stanje u KB Dubrava, druge bolnice šalju pomoć za rad s covid pacijentima

OgPortal

Bićanić u Saborskom po treći mandat, Plesac u Žakanju po prvi

OgPortal

Uznemirujući video: Policajci u Mostaru mlatili su mladića jer je kršio mjere. Suspendirani su

OgPortal

U Karlovačkoj županiji ukupno 55 novih slučajeva zaraze, 3 su iz Ogulina

OgPortal

SAD: Policija ubila mladog crnca pokraj Minneapolisa, izbili prosvjedi

OgPortal