Nogometni rezultati – Pobjeda NK Ogulin, poraz NK Dobra

Prva županijska liga – 23. kolo
OGULIN – CROATIA 78 5:2
DUGA RESA – DOBRA 7:0
U nedjelju je odigrano 23.kolo 1.ŽNL, u kojem je su nogometaši Ogulina ugostili momčad Croatie 78 iz Žakanja. Croatia ’78 je povela u 9.minuti, a Ogulinci do odmora izjednačili u 39.minuti preko Patrika Poljaka. U nastavku su Žakanjci još jednom došli do vodstva u 70.minuti, no domaći su u ostatku utakmice ipak preokrenuli i postigli čak 4 gola u posljednjih 10-ak minuta i na koncu došli do uvjerljivih 5:2. Golove su još postigli Marko Poljak 3 i Patrik Poljak još 1.
Nogometaši Dobre bili su na teškom gostovanju kod vodeće Duge Rese: Već do poluvremena domaćin je stekao vodstvo 5:0, a u nastavku s još dva pogotka potvrdio uvjerljivu pobjedu (7:0) protiv Dobre.
U ostalim utakmicama Vatrogasac je u Gornjem Mekušju pobijedio momčad Vojnića ’95 sa 5:2, Zrinski Ozalj je u Malom Erjavcu došao do svoje treće uzastopne pobjede, sa 2:0 je pobijedio karlovački Ilovac. U Rečici je Korana prekinula svoj niz od tri uzastopna poraza 3:1 pobjedom nad domaćom Mladosti, koja također bilježi pet poraza u nizu.
Na tablici 1.ŽNL nakon 23.kola vodi Duga Resa sa 59 bodova, nogometaši Ogulina su na 2.mjestu na 6 bodova manje, Dobra je na posljednjem 10.mjestu sa 6 umjesto 9 bodova, jer je kažnjena s – 4 boda zbog 2 neodigrane utakmice.
Na tablici strijelaca uvjerljivo vodi Marko Poljak sa 27 golova, Patrik Poljak je treći sa 22.

U 24.kolu nogometaši Ogulina gostuju kod 4-plasiranog Vojnića 95, a Dobra će u Svetom Petru ugostiti 6-plasirani Zrinski Ozalj.

Druga županijska liga – 20.kolo
OŠTARIJE – CETINGRAD 1:1
PETROVA GORA – PLAŠKI 2:1
U 20.kolu 2.ŽNL nogometaši Oštarija ugostili su vodeću momčad Cetingrada, u vrlo neizvjesnoj i izjednačenoj utakmici nije bilo pobjednika, rezultat je bio 1:1, gol za Oštarije postigao je Andrija Božičević. U derbiju začelja u Vojniću Petrova Gora je pobijedila Plaški sa 2:1.
U ostalim utakmicama drugoplasirani Barilović je uvjerljivom 5:1 pobjedom u Brežanima nad Frankopanom, primakao Cetingradu na samo bod zaostatka dva kola prije kraja sezone. Trećeplasirana novigradska Dobra je 2:0 porazom u Donjem Mekušju od Kupe praktički otpala iz utrke za titulom, Šišljavić je na svom terenu s 3:1 nadigrao Mrežnicu i upisao četvrtu uzastopnu pobjedu, u golijadi u Kamanju Vrlovka i Draganić su odigrali neodlučeno 4:4.

Na tablici vodi Cetingrad sa 43 boda, Barilović je drugi sa 40, a Oštarije četvrte sa 38 bodova. Plaški je i dalje posljednji, 12-ti sa 7 bodova.
U 20.kolu sljedeće nedjelje u Oštarijama gostuje vodeći Cetingrad, a Plaški gostuje u Vojniću gdje igra derbi začelja protiv pretposljednjeplasirane Petrove Gore.

MLADI
1.ŽNL juniori, 17.kolo: Ogulin – Korana 8:1 (Dominik Domitrović 3 Mateo Jurković i Andrija Štefanac 2)
Tablica: 2. Ogulin 38, 4. Dobra 27..
1.ŽNL, pioniri, 19.kolo: Ogulin – Zrinski Ozalj 10:0 (Stipe Mihalić 4, Fran Vukelja 2, Andrija Štefanac, Lovro Vukelja, Josip Sabo i Goran Vignjević 1)
Tablica: 1. Ogulin 49, 5. Dobra 23…
1.ŽNL, mlađi pioniri, 18.kolo: Ogulin – Zrinski Ozalj 3:0 (Matej Vukelja, Vedran Višnjić i Roko Stipetić 1),
Tablica: 2. Ogulin 40, 9. Dobra 1…
2.ŽNL, ml.pioniri,
Limači, 1.ŽNL, tablica: 6. mjesto Ogulin.
Limači, 2.ŽNL, 17.kolo: Dobra – Škola nogometa Ogulin II 7:0 (Ivor Turković 3, Petar Stipetić 2, Jakov Maslač i Patrik Kirasić 1)
Tablica: 1. Dobra 43, 7. ŠN Ogulin II 6…
Karlići, 1.ŽNL, 17.kolo: Korana – ŠN Ogulin 1:1 (Luka Petrušić 1)
Tablica: 4. ŠN Ogulin 26…