Nogomet – Pobjeda Ogulina, poraz Dobre

Prva županijska liga – 26. kolo
OGULIN – MLADOST 7:1
DOBRA – ILOVAC 1:3
U nedjelju je odigrano 26.kolo 1.ŽNL, u kojem je su nogometaši Ogulina ugostili 7-plasiranu Mladost iz Rečice. Golijada je počela već od 10.minute, do poluvremena je bilo 3:0, a na kraju uvjerljivih 7:1 za Ogulin. Golove su postigli uglavnom Poljaci, najbolji strijelac lige Marko Poljak zabio je 4, Patrik Poljak dodao je još 2, a sedmi gol postigao je Dražen Sabljak.
Nogometaši Dobre ugostili su u derbiju začelja momčad karlovačkog Ilovca, ali gosti su bili puno bolji i zasluženo su pobijedili sa 3:1, gol za Dobru postigao je Mario Grdić.
U ostalim utakmicama ovog kola, vodeći Dugorešani su u pretposljednje 26. kolo ušli sa šest bodova više od drugoplasiranog Ogulina pa im je i bod bio dovoljan za matematičko osiguranje titule. No, oni su ipak pobijedili u Gornjem Mekušju domaći Vatrogasac i osigurao naslov. Croatia ’78 je u Žakanju uvjerljivo nadigrala Koranu rezultatom 8:0, u Vojniću su domaći Vojnić ’95 i Zrinski Ozalj odigrali neodlučeno 2:2.

Na tablici 1.ŽNL prije posljednjeg 27. kola vodi Duga Resa sa 68 bodova, nogometaši Ogulina su na 2.mjestu na 6 bodova manje, Dobra je na posljednjem 10.mjestu sa 9 bodova.
Na tablici strijelaca uvjerljivo vodi Marko Poljak sa 35 golova, Patrik Poljak je treći sa 26.
U posljednjem 27.kolu nogometaši Ogulina igrat će u Dugoj Resi derbi prvenstva koji na žalost neće odlučivati o poretku a Dobra gostuje u Rečici kod 7-plasirane Mladosti.

Druga županijska liga

MLADI
Juniori, Kup, osmina finala: Dobra – Ogulin 1:2 (Matia Hudurović 1/ Ivica Popović i Leon Rendulić 1)
1.ŽNL juniori, 20.kolo: Ogulin – Croatia 78 5:3 (Dominik Domitrović i Niko Fran Jurković 2, Lovro Vukelja 1), Dobra – Draganić 3:0 bb (utakmica nije igrana zbog nedolaska gostujuće momčadi)
Tablica: 2. Ogulin 47, 4. Dobra 30..
1.ŽNL, pioniri,
Tablica: 1. Ogulin 55, 5. Dobra 27…
1.ŽNL, mlađi pioniri, 4.kolo: Karlovac – Ogulin 5:3 (Roko Stipetić 2, Ivan Turkalj 1), Dobra –
Tablica: 1. Ogulin 44, 9. Dobra 1…
2.ŽNL, ml.pioniri, 4. Plaški 21…
Limači, 1.ŽNL, 1.kolo: ŠN Ogulin I – Mostanje 6:0 (Marino Kučinić 3, Gabrijel Vuković 2, Šimun Petar Mioč 1)
tablica: 6. mjesto Ogulin 22
Limači, 2.ŽNL, 20.kolo: VOŠK – ŠN Ogulin II 1:2 (Rafael Grgurić 2), Dobra –
Tablica: 1. Dobra 50, 7. ŠN Ogulin II 9…
Karlići, 1.ŽNL, 20.kolo: ŠN Ogulin – Slunj 4:0 (Ivano Poljak 2, Fran Ileš i Rico Ivčević 1)
Tablica: 4. ŠN Ogulin 30…