Nogomet – Rezultati 1. i 2. Županijske lige

1.Županijska liga, 4.kolo
VATROGASAC – OGULIN 1:4
Nogometaši Ogulina, nakon dva uvjerljiva poraza u prva dva kola 1.ŽNL, ostvarili su i drugu pobjedu za redom. U 4.kolu gostovali su Gornjem Mekušju gdje je uvjerljivo pobijedio domaći Vatrogasac sa 4:1. Ogulin je poveo već u 3.minuti golom Patrika Poljaka, a već u 10.minuti Josip Matovina je povećao na 2:0. Potom je Vatrogasac smanjio, no pred odlazak na odmor Patrik Poljak je svojim drugim golom povisio na 3:1. Konačni rezultat od 4:1 za Ogulin postavio je Mateo Jurković u 70.minuti.
U ostalim utakmicama 4.kola Croatia 78 je sa 1:0 pobijedila u Draganiću, Ilovac je u Karlovcu pobijedio Koranu sa 5:1, Vojnić ’95 je u Mostanju s 3:0 bio bolji od domaćeg Barilovića i preuzeo 3. mjesto ljestvice, a uspješan gost bio je i Zrinski Ozalj, koji je s 1:0 slavio u Rečici nad domaćom Mladosti.
Na tablici vode Croatia 78 i Ilovac sa 10 bodova, Ogulin je šesti sa 6 bodova.
U idućem 5.kolu, nogometaši Ogulina u nedjelju u 17 sati igraju u Ogulinu protiv Mladosti iz Rečice (9.mjesto sa 1 bodom).

2.Županijska liga, 3.kolo
VOŠK – DOBRA 0:3
OŠTARIJE – PLAŠKI 2:0
U 3.kolu 2. ŽNL nogometaši Dobre gostovali su u Belaviću kod VOŠK-a, i nakon početna dva poraza, napokon su zaigralo odlično i pobijedili domaće sa 3:0. U 1.poluvrtemenu nije bilo golova, no već u prvih 5 minuta nastavka golove su postigli Mario Grdić i Ante Cindrić, a Luka Mamić postavio je konačnih 3:0 za Dobru u 75.minuti.
U Oštarijama je igran susjedski derbi između nogometaša Oštarija i Plaškog. Prema očekivanju, Oštarije su pobijedile sa 2:0, a dvostruki strijelac bio je Alen Cazin.
U derbiju 3. kola Druge županijske lige vodeći Cetingrad je na svom terenu s 1:0 slavio nad novigradskom Dobrom i zadržao vrh ljestvice, a na 2. poziciju probile su se Oštarije 2:0 domaćom pobjedom nad posljednjeplasiranim Plaškim.
Mrežnica je s 3:1 u Vojniću bili bolji od Petrove Gore, a dvoboj u Brežanima između Frankopana i Kupe okončan je bez pogodaka, slobodan je bio Šišljavić.
Nakon 3.kola vodi Cetingrad sa 9 bodova, Oštarije su druge sa 7 bodova, Dobra je osma sa 3, a Plaški je na začelju bez bodova.

U 4.kolu sljedeće nedjelje u 17 sati u Svetom Petru igraju Dobra i Vrlovka, u Plaškom Plaški i Mrežnica, a u Oštarijama se igra derbi između vodećih, Oštarija i Dobre.

Mladi:
Juniori, 1.ŽNL, 2.kolo: Vatrogasac – Dobra 6:1 (Luka Mamić)
Pioniri, 1.ŽNL, 2.kolo: Zrinski Ozalj – Ogulin 0:2 (Josip Sabo, Goran Lisica 1), Ilovac – Dobra 0:0
2.ŽNL, 2.kolo: Mladost Rečica – Plaški 1:9 (Egon Božičević 3, Marko Josipović 3, Fran Švigač 2 i Teo Jurkić 1)
Mlađi pioniri, 1.ŽNL, 2.kolo: Zrinski Ozalj – Ogulin 0:5 (Teo Kučinić 3, Marino Kučinić i Vedran Višnjić 1), Ilovac – Dobra 10:1 (Toni Brozović 1).
2.ŽNL, 2.kolo: E.Kvaternik – Plaški 2:2 (Josip Matovina 2)
Limači, 1.ŽNL, 2.kolo: Dobra – ŠN Ogulin I 0:6 (Rafael Grgurić i Teo Kladnik 2, Adrian Noa Pribanić i Patrik Paušić 1),
2.ŽNL, 2.kolo: ŠN Ogulin II – Ilovac II 5:0 (Luka Cindrić 4, Ivano Poljak 1).