Nogomet – rezultati 1. i 2. Županijske lige

1.Županijska liga, 10.kolo
CROATIA 78 – OGULIN 3:1
Nogometaši Ogulina igrali su u 10.kolu 1.ŽNL derbi jesenskog dijela prvenstva u Žakanju protiv vodeće momčadi lige, Croatie 78 i nakon serije od 7 uzastopnih pobjeda, zabilježili poraz od 3:1. Domaći su poveli već u 4.minuti, a u 10.minuti izjednačio je Patrik Poljak iz 11-erca. Rezultat se nije mijenjao sve do početka poluvremena, kada su domaći postigli još dva gola i pobiejdili sa 3:1. Inače, nogometaši Ogulina nastupili su u ovoj vrlo važnoj utakmici dosta oslabljeni, bez ozlijeđenih Matovine, Cetinjanina, Božićevića, Kesnera…
U ostalim utakmicama postignuti su sljedeći rezultati: Ilovac – Zrinski Ozalj 2:1, Draganić – Vatrogasac 2:5, Croatia 78 – Ogulin 3:1 i Korana – Vojnić 95 4:0. Odgođena je utakmica Barilović – Mladost Rečica. U vodstvu je “Croatia 78” s 28 bodova, drugi je “Ogulin” s 21 bodom.

Na tablici nakon 10.kola vodi Croatia 78 sa 28 bodova, Ogulin je drugi sa 7 bodova manje.
U idućem 11.kolu sljedeće nedjelje (14,00) nogometaši Ogulina igraju u Ogulinu protiv Ilovca iz Karlovca (4.mjesto).

2.Županijska liga, 9.kolo
MREŽNICA – OŠTARIJE 0:1
ŠIŠLJAVIĆ – DOBRA 1:2
FRANKOPAN – PLAŠKI 1:1
U nedjelju su odigrani susreti devetog kola Druge županijske nogometne lige.
Nogometaši Dobre gostovali su u Šišljaviću, gdje su pobijedili sa 2:1: Dobra je povela u 4.minuti golom Marijana Glavaša, domaći su brzo izjednačili, a u 25.minuti konačnu pobjedu za Dobru postavio je domaći igrač autogolom.
Nogometaši Oštarija u derbiju za 2.mjesto pobijedili su u Zvečaju domaću Mrežnicu sa 1:0 golom Alena Cazina.
Plaški je u derbiju začelja osvojio bod u Brežanima igrajući s Frankopanom 1:1 (Luka Drašković 1).
U ostalim utakmicama: Petrova gora – Cetingrad 0:1, Kupa – Dobra Novigrad 0:0. Odigran je unaprijed susret jedanaestog kola Frankopan – Plaški 1:1.
U vodstvu je Cetingrad sa 19 bodova, Oštarije su druge sa 17, Dobra iz Sv.Petra je šesta sa 10, a Plaški deveti sa 7 bodova.
U 10.kolu sljedeće nedjelje u 14,00 sati Dobra gostuje u Plaškom, a Oštarije će ugostiti Kupu iz Donjeg Mekušja (7.mjesto).

Mladi:
Juniori, 1.ŽNL, 8.kolo:
Pioniri, 1.ŽNL, 8.kolo: Ogulin – Mostanje 8:0 (Stipe Mihalić 2, Goran Vignjević 2, Josip Sabo 2, Ivan Turkalj i Ivan Barko 1)
2.ŽNL, 8.kolo: Vatrogasac – Josipdol 1:3 (Patrik Franjković 3), Plaški – Vojnić 95 1:4 (Kevin Bukva 1)
Mlađi pioniri, 1.ŽNL, 8.kolo:
2.ŽNL, 8.kolo: Vatrogasac – Josipdol 8:0, Plaški – Vojnić 95 1:4 (Patricio Ivanišević 1)
Limači, 1.ŽNL, 8.kolo: Dobra – Mostanje 4:3 (Luka Stoisavljević 2, Patrik Puškarić i Patrik Kirasić 1), ŠN Ogulin I – Dobra 8:2 (Niko Cindrić 5, Teo Kladnik 2, Rafael Grgurić 1/Patrik Kirasić 2)