Aktualno Sport

Odbojkašice Ogulina i dalje nižu pobjede

Odbojkašice OK Ogulin jučer su odigrale utakmicu 8. kola 3. Hrvatske odbojkaške lige, regije centar, skupine jug. Igrale su u gostima kod ekipe Dugo Selo i pobijedile 3:1 u setovima. Bila je to utakmica u kojoj su se susrele dvije, do sad neporažene, ekipe. Prvi set odlazi na stranu domaćina i dobivaju ga 29:27. Nakon toga Ogulinke počinju igrate taktički bolje i zrelije i dobivaju preostala tri seta 25:13; 25:17 ; 25:9.

Za OK Ogulin su nastupile Matea Magdić, Petra Turkalj, Ana Šumonja,Tena Božičević, Iva Grgurić, Nika Stipetić, Monika Grdić i Sara Kosanović.

Slijedeći vikend ogulinske odbojkašice čekaju dvije utakmice. U subotu će u gostima odigrati zaostalu utakmicu protiv OK Velika Gorica 3, a u nedjelju u goste u Ogulin dolazi OK Velika Gorica 2. (M.N.)