Za kraj jesenskog dijela još jedna pobjeda ogulinskih rukometaša

2.HRL zapad, 9.kolo:
BUJE 53 – OGULIN 26:35 (13:16)
Rukometaši Ogulina odigrali su u subotu utakmicu posljednjeg jesenskog, 9.kola 2.HRL zapad u Buju protiv momčadi Buje 53 i uvjerljivo pobijedili sa 35:26.
Početak utakmice pripao je našima koji su poveli 2:0, no vrlo brzo domaći rukometaši preokrenuli su rezultat i već u 12.minuti poveli sa 8:4. Nakon time-outa trenera Tihomira Kosanovića, naši rukometaši zaigrali su puno bolje, u 18.minuti su izjednačili na 10:10, a zatim u furioznoj završnici završavaju prvo poluvrijeme u svoju korist od 16:13. U nastavku rukometaši održavaju prednost odličnom igrom u obrani, ali i efikasnom u napadu, te je polako povećavaju iz minute u minutu, da bi na kraju uvjerljivo pobijedili sa 9 golova razlike, odnosno sa 35:26, što im je sedma pobjeda u ovih 9 utakmica.
Ovu pobjedu u Buju za Ogulin su izborili vratari David Kučinić i Josip Vučić, golove su postigli Antonio Drašković 7, Tomislav Mihelić 6, Kristijan Matijašić 5, Mihael Kosanović i Marko Poljak po 4, Luka Turković 3, Mihael Porubić i Andrija Poljak po 2, te Tin Ivan Brozović i Toni Puškarić po 1 gol.
U konačnoj tablici 2.HRL zapad nakon posljednjeg jesenskog 9.kola, rukometaši Ogulina su na 2.mjestu sa 14 bodova, a vodi Arena iz Pule sa dva boda više, odnosno 16 bodova.
Slijedi stanka u prvenstvu, kojer se nastavlja utakmicama 10.kola 19.veljače, a rukometaši Ogulina igraju u Selcu.

1.Hrvatska kadetska liga (U13):
9.mjesto, 6 3 0 3 101:98 6 bodova (18 klubova)

1.Hrvatska kadetska liga (U17):
8.mjesto, 5 2 0 3 112:118 4 boda (14 klubova)
Uz ove dvije pobjede kadeti su se približili sredini ljestvice, a naredno kolo idući tjedan igraju u Karlovcu protiv Buzeta i Kozale.