Nogometni rezultati od vikenda

1.ŽNL, 24.kolo
OGULIN – VOJNIĆ ’95 0:2
U nedjelju je odigrano 24.kolo 1.Županijske lige, u kojem su nogometaši Ogulina u derbiju kola ugostili drugoplasiranu momčad Vojnića 95. U 1.poluvremenu vodila se vrlo izjednačena borba, no mreže se nisu tresle. No u nastavku gosti su zaigrali bolje i iskoristili dvije prilike te na kraju pobijedili nogometaše Ogulina sa 2:0.
U ostaklim utakmicama 24. kola Prve županijske nogometne lige postignuti su sljedeći rezultati: Ilovac – Croatia 78 0:2, Vatrogasac – Draganić 6:0, Ogulin – Vojnić 95 0:2, Mladost Rečica – Zrinski Ozalj 0:3 i Barilović – Korana 1:2.
Na tablici nakon 24.kola vodi Croatia 78 sa 62 boda, Vojnić 95 je drugi sa 57, Vatrogasac je treći sa 51, a Ogulin četvrti sa 45 bodova.

2.ŽNL, 20.kolo
OŠTARIJE – MREŽNICA 6:2
PLAŠKI – FRANKOPAN 1:1
Odigrane su utakmice 20. kola Druge županijske nogometne lige. Postignuti su sljedeći rezultati: Cetingrad – Petrova gora 2:0, Oštarije – Mrežnica 6:2 (Andrej Cindrić 2, Alen Cazin, Marko Cazin, Josip Sertić i Alen Gračanin 1), Dobra Novigrad – Kupa 5:0 i Dobra Sveti Petar – Šišljavić 3:0, bez borbe, gosti nisu došli. U nedjelju je odigrana i utakmica 22. kola Plaški – Frankopan 1:1.
Na ljestvici vode Oštarije s 38 bodova, drugi je Cetingrad s 37 bodova, Dobra je peta sa 24, a Plaški sedmi sa 16 bodova.

1.ŽNL juniori,
1.ŽNL, pioniri, liga za prvaka, 2.kolo: Karlovac – Ogulin 2:2 (Matej Vukelja i Ivan Barko 1)
2.ŽNL, pioniri, 14.kolo:
1.ŽNL, ml.pioniri, liga za prvaka, 2.kolo: Karlovac – Ogulin 5:0
2.ŽNL, ml.pioniri, 14.kolo:
1.ŽNL Limači, liga za prvaka, 3.kolo: Karlovac – ŠN Ogulin 5:0
2.ŽNL Limači, 20.kolo: ŠN Ogulin – Karlovac 5:1 (Luka Petrušić 2, Ivano Poljak, Tea Turkalj i Fran Ileš 1)

(foto:ilustracija)