Nakon odlične igre uvjerljiva pobjeda ogulinskih košarkaša

3. Hrvatska liga Centar, 3.kolo
OGULIN – NOVSKA 86:50
(29:14, 24:11, 20:9, 13:13)
Košarkaši Ogulina igrali su u 3.kolu 3.lige Centar u Ogulinu protiv momčadi Novske i nakon odlične igre zabilježili uvjerljivu pobjedu sa 86:50, čak 36 poena razlike. Već u prvoj četvrtini naši košarkaši vodili su 15 poena, u drugoj su dodali još 10, a u trećoj četvrtini 11 poerna razlike, pa su u posljednjoj četvrtini priliku za igru dobili i mlađi igrači, koji su sačuvali uvjerljivu prednost.
Za Ogulin su igrali Miljan Vorkapić 25, Antonio Špehar 21, Marko Francetić 11, Tin Stošić 8, Matej Blašković 6, Potjeh Kurtović 5, Ivan Karlo Ban 4, Marin Kurtović 4, Milan Jovetić 2, Filip Bikić 0, Ivan Hasan 0, Borislav Bratanić 0.
Nakon 3 kola košarkaši Ogulina su s 5 bodova pri vrhu tablice (2 pobjede i 1 poraz), a u 4.kolu 3.lige Centar igrat će u Petrinji koja je u donjem dijelu tablice.

3. Kadetska liga Centar, 8.kolo
OGULIN – VELGOR 49:100
Kadeti Košarkaškog kluba Ogulin igrali su u Ogulinu utakmicu 8.kola 3. Kadetske lige Centar protiv vršnjaka Velgora, vodeće i neporažene momčadi ove lige, i uvjerljivo su izgubili sa 100:49.
Za kadete KK Ogulin igrali su Ivan Hasan 22, Borislav Bratanić 11, Sven Stošić 9, Jakov Kučinić 3, Matej Hrelić 2, Noa Sudarić 2, Marko Musulin 0, Ivan Vuković 0, Ivan Udovičić 0, Luka Štimac 0, Ante Salopek 0. Zanimljivo je da Ivan Hasan vodi na listi strijelaca ove lige, postigao je točno 200 poena.
Nakon 8 kola naši kadeti su sa 2 pobjede i 6 poraza na 6.mjestu, a u 9.kolu igrat će u Ogulinu protiv Šanca iz Karlovca. (foto: KK Ogulin)