Nogomet – rezultati županijskih liga

1.Županijska liga – 13.kolo
SLUNJ – OGULIN 1:3
U nedjelju je odigrano 13.kolo 1.ŽNL, a u derbiju za 2.mjesto nogometaši Ogulina igrali su u Slunju protiv Slunja. Prvo poluvrijeme bilo je izjednačeno, poveo je Ogulin u 15.minuti golom Patrika Poljaka, a domaći su izjednačili u 23.minuti. U nastavku su naši nogometaši zaigrali još bolje i opasnije, a poveli su u 61.minuti golom Svena Volfa. Konačno, u sudačkoj nadoknadi Ogulin je potvrdio pobjedu golom Frana Vukelja za konačnu i zasluženu pobjedu od 3:1, nakon koje je opet zasjeo na 2.mjesto.

U ostalim utakmicama ovog kola vodeći Vatrogasac je pobijedio u na svom terenu Croatiu 78 sa 3:1, u Bariloviću su domaći pobijedili Koranu sa 4.0, u Draganiću je Ilovac uvjerljivo pobijedio domaće sa 9:2, a u Malom Erjavcu je Zrinski Ozalj sa 2:0 bio bolji od Mladosti iz Rečice.
Na tablici sada vodi Vatrogasac sa 34 boda, Ogulin je drugi sa 27, a Slunj i Ilovac imaju 24 boda.

Na tablici strijelaca i dalje vodi Patrik Poljak sa 16 golova. U 14.kolu u nedjelju (13,30) nogometaši Ogulina ugostit će posljednjeplasiranu momčad Draganića.

2.Županijska liga – zaostale utakmice
DOBRA – KUPA 4:0
VRLOVKA – PLAŠKI 3:0
U zaostaloj utakmici 4.kola nogometaši Dobre pobijedili su u Sv.Petru Kupu iz Donjeg Mekušja uvjerljivo, sa 4:0, strijelci su bili Ante Cindrić, Leo Kirasić, Fran Jakopač i Krunoslav Ribić po 1. Plaški je igrao u Kamanju i izgubio od Vrlovke sa 3:0.
Na nekompletnoj tablici nakon završenog jesenskog dijela prvenstva je prva Mrežnica iz Zvečaja sa 27 bodova, Dobra iz Sv.Petra je druga sa 26 boda, Oštarije su pete sa 17, a Plaški 11-ti sa 8 bodova.

MLADI:
Juniori, 3.NL Centar, 13.kolo: Ogulin – Brezovica 3:4 (Stipe Mihalić 2 i Ante Salopek 1) (8.mjesto – 13 bodova)
Kadeti, 3.NL Centar, 13.kolo: Ogulin – Brezovica 2:0 (Ivan Barko i Mihael Tonković 1) (13.mjesto – 11 bodova)
Juniori, 1.ŽNL, 11.kolo: Dobra – Croatia 78 … (7.Dobra 9)
Pioniri, 1.ŽNL, 11.kolo: Ogulin – Zrinski Ozalj 1:1 (Ivan Barko 1)
(3. Ogulin 15 bodova)
Mlađi pioniri, 1.ŽNL, 11.kolo: Ogulin – Zrinski Ozalj 0:0 (2. Ogulin 22)
Mlađi pioniri, 2.ŽNL, 11.kolo: Dobra – Croatia 78 4:1 (Dorijan Trifković, Patrik Kirasić, Antonio Andrić i Sani Pribanić 1), Josipdol – Barilović 2:3 (Gabrijel Sabljak i Josip Lukas Brletić 1), Plaški – Duga Resa 3:2 (Hari Ročić 2 i Josip Matovina 1)
Tablica: 1. Dobra 28, 6. Plakški 17, 7. Josipdol 10.
Limači, 1.ŽNL, 11.kolo: Duga Resa – Dobra 13:1 (Anton Puškarić 1), ŠN Ogulin I – Karlovac II 1:2 (Luka Petrušić 1)
Tablica: 4. ŠN Ogulin I 21, 10. Dobra 0.
Limači, 2.ŽNL, 11.kolo: ŠN Ogulin II – Karlovac III 0:3. (D.P./foto: ilustracija)